Wpis z mikrobloga

@WezelGordyjski: ale to prawda trzeba mieć galaretę wieprzowa zamiast mózgu ,żeby robić zdjęcia czyjejś dupy a może ja do was podejdę na ulicy i zrobię zdjęcie siurka patrząc prosto w oczy z kpina
  • Odpowiedz
a może ja do was podejdę na ulicy i zrobię zdjęcie siurka patrząc prosto w oczy z kpina


@Linnior88: O ile tego siura bede mial na zewnatrz to feel free. W koncu po cos go mam na zewnatrz.

I zanim sie uruchomisz - tez uwazam za debilne robienie fotek czyis dup. Ale pokazywanie tychze o czyms swiadczy.
  • Odpowiedz
@gorzki99: to jak będziesz chodził latem z sutami na wierzchu bez koszulki to będę krzyczeć ale masz suko suty fajne daj zmacam i będę gwizdac jak faceci
Czas żeby baby was catkollingowaly i molestowaly
  • Odpowiedz
to jak będziesz chodził latem z sutami na wierzchu bez koszulki to będę krzyczeć ale masz suko suty fajne daj zmacam i będę gwizdac jak faceci


@Linnior88: No to mamy umowe. umowa stoi.

Pod warunkiem ze to nie bedzie na basenie czy nad jeziorem. Bo tam to jakies takie normalne ze faceci chodza bez koszulki i ogolnie dupy sa widoczne.
Jezioro- miasto
Basen - miasto

Czaisz roznice?
  • Odpowiedz
będę teraz polować na facetów i na nich gwizdać łapać za dupy i robić zdjęcia siuraskow


@Linnior88: Super. Czeka Cie ciezka praca. Bo o ile widzialem jak laski pokazuja cyce czy dupy to nie widzialem jeszcze zeby jakis facet szedl z siurem na wierzchu. No ale wszystko przed Toba. Moze Tobie sie uda takiego namierzyc.

A i cos mi sie wydaje ze faceci to raczej oburzeni nie beda :PP Skoro sami
  • Odpowiedz
Czeka Cie ciezka praca. Bo o ile widzialem jak laski pokazuja cyce czy dupy to nie widzialem jeszcze zeby jakis facet szedl z siurem na wierzchu.

@gorzki99 kurde. Żyje w tym kraju już kupę lat i jeszcze nigdy nie widziałam nagiego biustu albo tyłka na ulicy. Gdzie są te gołe baby?

No chyba że Twoimi zdaniem zarys pośladków w spodniach albo dekolt to odpowiednik penisa poza spodniami.
  • Odpowiedz
zarys pośladków w spodniach


@mala_rybka: A mozesz sobie przescrollowac w gore? Do wpisu otwierajacego ten watek. Zarys posladkow? Serio?

Jakbys wychodzil z piwnicy czesciej to bys widzial. Zwlaszcza w okresie letnim (to w sumie logiczne).

Jezcze raz powtorze: Basen, plaza, jezioro to nie to samo co galeria handlowa w miescie. Ktos swieci dupa a potem oburzenie ze ktos zwraca na to uwage? Znaczenie slowa hipokryzja jest Ci znane?
  • Odpowiedz
@gorzki99 hipokryzja to jest porównywać ubrana dupę, chociaż skromnie xD z nagim penisem. Odpowiednikiem nagiego penisa jest naga wagina.

O BTW. Jakkolwiek nagiej waginy nigdy na ulicy nie widziałam, o tyle nagiego siura a i owszem. Ekshibicjonizm to męska domena.
  • Odpowiedz
hipokryzja to jest porównywać ubrana dupę, chociaż skromnie xD z nagim penisem. Odpowiednikiem nagiego penisa jest naga wagina.


@mala_rybka: Jakas mirabelka sie spiela ze bedzie lazic robic fotki facetom. Nie mam z tym problemu. jak jakis facet pokazuje to niech mu robi fotke. Po cos pokazuje.

Skromnie ubrana dupa... Ty tak na serio? Ja juz stary jestem i moze dlatego mamy rozne zdanie. Dla mnie to jest dupa na wierzchu. I
  • Odpowiedz
@gorzki99 ja się zgadzam, że spodenki nie na miejscu i wypadałoby założyć coś innego. Ale większość tagu dupeczek z przypadku i tego srania się o kobiety na ulicach wcale nie dotyczy takich przypadków jak ten z posta (zresztą na screenie obok widać jak zupełnie inaczej ubrane dziewczyny triggerują pierniczków). A porównywanie mimo wszystko ubranej kobiety do zupełnie nagiego faceta to już śmiech na sali.
  • Odpowiedz
@mala_rybka: Ale kto tu mowi o zupelnie nagim facecie?

To jest to co staram Ci sie wytlumaczysz - co Ci umknelo:

Jak laska wystawia cyce czy dupe na pokaz to niech sie nie dziwi ze faceci sie interesuja. Wiec ja nie mam z tym problemu zeby zbulwersowana mirabelka polowala na facetow co wystawiaja siury czy dupy na pokaz. Tylko musialem zaznaczyc ze bedzie miala ciezko. Poza tym moze sie zdziwic jak
  • Odpowiedz
to jak będziesz chodził latem z sutami na wierzchu bez koszulki to będę krzyczeć ale masz suko suty fajne daj zmacam i będę gwizdac jak faceci

Czas żeby baby was catkollingowaly i molestowaly


@Linnior88: mało który facet odebrałby to negatywnie. Plus kobiety i bardziej odważne rzeczy potrafią robić. Mnie kiedyś w klubie laska złapała za tyłek i powiedziała że mam fajny tyłek. Mnie to ucieszyło i odebralem to pozytywnie.

Zdajesz sobie
  • Odpowiedz
@WezelGordyjski:

przeglądam tag i choć podziwiam na swój sposób autorów zdjęć (oryginalnych) a nie zajumanych czy robionych/przerobionych przez ai, to jestem przekonany, że kiedyś będzie dym jak #!$%@? na wykopie, gdy któryś mirek-autor popełni błąd, zostanie "zdemaskowany", a może nawet dostanie w dziąsło.
  • Odpowiedz