Wpis z mikrobloga

#dlugi #oszukujo #prawo

Mirki poradźcie, od jakiegoś czasu na moje stare mieszkanie które aktualnie wynajmuje studentom zsczely przychodzić polecone z Krajowego Rejestru Dlugow. Co ciekawe na przekręcone nazwisko i inny numer mieszkania. Mimo to że na kopercie z listem jest numer mieszkania zupełnie inny, na awizo jest już mój numer.
W KRD i BIK na mój pesel jest czysto. Tylko te kredytu które faktycznie mam i spłacam terminowo.
Odmowa przyjęcia na poczcie działa jednorazowo. To ewidentnie nie ja. Pytanie co zrobic w tej sytuacji? Wygląda tak jakby ktoś sobie narobił dlugow na nieudolnie wybrane moje dane.
Ktoś miał podobna sytuację? Nie chce żeby zaraz jakiś komornik wjechał na tamto mieszkanie i nękał studenciaków co wynajmują.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ThomasPol: @odysjestem o tyle dobrze, że osiedle zamknięte, po drodze kilka domofonów i taki skomplikowany system korytarzy, że ubery i glovo nie mogły trafić xD
mam kilkadziesiąt km do miasta gdzie to mieszkanie, jutro akurat jadę w innych sprawach to znów podskoczę po te awiza i na pocztę. Postaram się dopilnować, żeby pracownica poczty napisała tak na kopercie.
Co śmieszne jak wpisuje tamto imię i nazwisko plus nazwę miasta
  • Odpowiedz