Wpis z mikrobloga

Troche śmieszne bo siedziałem na tej transmisji i chat ledwo sie ruszał, realnie 100 os

Druga sprawa, mimo ze ją cisnał i poniżył - dalej siedziała, no i jakby nie patrzyć to ona go zaatakowała... a ze przegrała no to takie życie bonusa bgc.
@edenmar: telewizja to jeb ane farmazony a Staśko to niech już mordy sobie nie wyciera niczym bo pier doli kocopoły o tym jaka ona nie jest przeciwniczka przemocy a się sprzedała do czeczenów by tłuc się z laską. Już kanały commentary np mateusz spysiński ją wyjaśnił idealnie. Staśko jak to czytasz to weź się za normalna robotę bo jesteś gorsza jak rafatus
@opalonycham: jakby tam chłopak był bity to by władza i telewizja miała w to wyducone . ALE JAK TAK MOŻNA KOBIECIE!!?, kur wa mie mówię że to dobre ale telewizja i Staśko powinni być ostatnimi ludźmi którzy mają prawo do omawiania takich rzeczy,;już lepiej byłoby Konopa oglądać w tv jak o tym gada niż tych matołów
@Alvarez17: Daleko nie trzeba szukać bo małyszowi proboszcz prawie czaszke połamał butlą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to kobieta już sie tak wali w deklach, że na prawde ten świat potrzebuje resetu i wiem jak dziwnie sie to czyta, ale spostrzegam gigantyczne #!$%@? umysłowe u ludzi co mnie przeraża.

No i maja staśko to w ogole bez komentarza rece opadają do tej hipokrytki

Czuje, że przyjdzie