Wpis z mikrobloga

@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: tylko się nie zabij. To nawet koło zwykłych norm dla spawarek nie stało, co dopiero EMC czy LVD. Nie radzę spawać w domu, albo gdziekolwiek gdzie w obwodzie masz wrażliwą elektronikę. Harmoniczne grają marsza na całego.
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69: to na bank nie ma 300A, ma max 120A, ale zobacz na tabliczkę. Napisali że prąd efektywny Ieff ma powyżej 35A, jednocześnie dali wtyczkę 16A. Już za samo to norm by nie spełnili.

Druga rzecz, to nie wiadomo jak wysterowali cykl pracy. Nawet przy tych 120A na wyjściu, prąd na wejściu będzie większy niż 16A. Chodzi mi o to, że przy spawaniu kilku elektrod pokolei przy źle wysterowanym cyklu pracy
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69

300A z 200V... Grubo ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś byłem w warsztacie, żeby mi odkręcili letnie koła i przykręcili komplet zimówek...i dałem tyle ile ty dałeś za to chińskie urządzenie do palenia instalacji elektrycznej w domu.

Szanujmy się. Ja rozumiem, że ktoś chce sobie raz na ruski rok coś posmarkać, ale nie potrzeba synergii z Lincolna kupować - jest tyle różnych dobrych marek sprzedających inwerterki za kilka
  • Odpowiedz
@wojtoon

Dziś byłem w warsztacie, żeby mi odkręcili letnie koła i przykręcili komplet zimówek...i dałem tyle ile ty dałeś za to chińskie urządzenie


Weź powiedz ze ci chociaż wyważyli te zimówki przed założeniem za te 100 zl, bo jeżeli to było za zasadzie odkrec-przykrec to zazdroszczę bo mi by było szkoda za takie coś 100 zł dac, bo jestem biedakiem i bym sam pod blokiem w 15 minut to zrobił.

Ale jak
  • Odpowiedz
@jeeeeeeeeeeeeeeeeeee69 mam taką kilka lat, tej samej firmy tylko model starsza. Dałem chyba coś ok 250. Wyspawałem tym cały płot i sporo innych rzeczy. Spawałem nawet nierdzewke, trzeba trochę się pobawić różnymi elektrodami i różnymi wartościami natężenia
  • Odpowiedz