Wpis z mikrobloga

@WielkiNos: Pomijając już tą całą redpilową ideologię, to na pierwszy rzut oka, przecież widać iż te screeny są pocięte/podrobione. Bo dlaczego niby, na drugim zdjęciu pierwsza wiadomość jest dobrej jakości, a następne już nie? Na trzecim widać. iż ostatnia wiadomość została doklejona, tak samo na pierwszym, gdzie po lewej stronie widać, iż nie są one równe. Teraz już nawet pomijając tą całą treść ( bo mam nadzieje że nikt nie jest
  • 0
@Puburk to tak wygląda, bo sama to sklejałam na telefonie. Pierwsze screeny były wrzucone pojedynczo, a reszta na długim ekranie stąd różnica w jakości. Pocięłam ten długi screen i podzieliłam żeby się po prostu łatwiej czytało.
@kupkesobieciagne dlatego lepiej nie ujawniać swojego powerlevelu ( ͡ ͜ʖ ͡)

>inaczej po co związek?


Dla założenia rodziny, przekazania genów, przedłużenia gatunku, dla funu, gratyfikacji, bo jesteśmy zwierzętami stadnymi, żeby przeżyć.
Wszystkie te rzeczy, które wymieniłeś możesz robić z kumplem/przyjacielem, poza ruchaniem i dziećmi do których potrzebujesz kobiety.

Oczywiście, bardzo fajnie że znalazłeś taką kobietę, czego życzę każdemu facetowi, ale fakty są jakie są.
Dla założenia rodziny, przekazania genów, przedłużenia gatunku, dla funu, gratyfikacji, bo jesteśmy zwierzętami stadnymi, żeby przeżyć.


@nujabes: Nie no to mówisz teraz o naturalnej dla mężczyzn Poligamii, którą w sobie tłumimy, by tworzyć nieco sztuczny dla nas, zwierząt stadnych i tym bardziej samców związek z jedną kobietą.

Skoro według ciebie lepiej mogę robić to co wymieniłem z kumplem, to dlaczego muszę tłumić w sobię Poligamię? Jedna kobieta oznacza większe wymagania od
kvrwa i naprawdę jeszcze kogoś dziwi, że te wszystkie -pille nie ruchają? XD


@emilio-cosso: napisane pod postem, gdzie dziewczyna narzeka na swojego chłopaka xD Wykopki naprawdę nie grzeszą inteligencją.
  • 0
przeciez to oczywisty fejk strony sa poje bane


@janekhe już pisałam, że to ja to tak nieudolnie złożyłam na szybko w apce w telefonie i dlatego tak wygląda. Pocięłam długi screen żeby było wygodniej czytać
Ale co tutaj jest takiego niesamowitego? Chłop napisał samą prawdę, do tego jest z o 1,5 roku starszą babą, chodziło mu to po głowie, to powiedział, baba powinna z nim sobie o tym porozmawiać i w sumie tyle.


Każde powinno mówić drugiemu o czymś co go gryzie, interesuje lub się czegoś obawia bez jakiejkolwiek krępacji i poczucia winy. Inaczej po co związek, inwestycje czasu i cała ta praca?


@kupkesobieciagne: gdyby odwrócić
@emilio-cosso: brzmi jak rozmowa z jakimś AI ¯\(ツ)/¯ ciekawe jakby był odzew jakby była konwersacja z drugiej skrajności, w sensie dziewczyna przedstawia tabelkę wyceniającą wykonywane przez nią obowiązki we wspólnym mieszkaniu.
@WielkiNos: I elegancko. Tylko z tymi przeprosinami trochę #!$%@?ł.
Powinien powiedzieć: przedstawiłem Ci fakty a twoje zdanie starej kobiety mnie nie obchodzi, elo. Prawdziwy sigma ( ͡ ͜ʖ ͡)