Wpis z mikrobloga

no spoko tylko wtedy na Ukrainie rządził prokacapski rząd. Ukraińcom też się to nie podobało i doszło do Majdanu w 2014 r.


@wladdan: Czyli teraz na Ukrainie już się tak nie robi?
I ogólnie taka eutanazja psów to wyłącznie występuje/występowała w państwach prorosyjskich, bo tak to mniej więcej zabrzmiało?
eutanazja psów a zabijanie paów bezpańskich to 2 różne tematy.


@wladdan: Eutanazja bezpańskich psów = zabijanie bezpańskich psów.

Nie wiem jak to wygląda teraz na Ukrainie i na świecie, mogę jednak przyjąć że u kacapów jest gorzej. Bo to jest oczywiste.


@wladdan: Skoro nie wiesz to, po co napisałeś tak jakby to była domena prorosyjskich państw ?
Tak dla jasności. W USA nadal zabija się (przeprowadza eutanazję) bezpańskich psów w
Czyli teraz na Ukrainie już się tak nie robi?


@Szinako: Nie, i w początkowej fazie wojny jednym z powodów mobilizacji antykacapskiej (sam np. przez pamieć na tych wydarzeniach jakaś debilkę z Rosji co chciała do ichniej ambasady dojść wkręciłem że ja właśnie wróciłem z Ukrainy, z kontraktu, i #!$%@?ł dwóch jej rodaków - uwierzyła idiotka i po pały dzwoniła)było zmasakrowanie przez Rosjan schroniska dla psów w Borodynce oraz śmierć kilkunastu wolontariuszy
@Szinako: ehh polska język trudna język ;)
„… Termin ten etymologicznie wywodzi się z języka greckiego eu – dobra i thanatos – śmierć czy- li oznacza to „dobrą śmierć, śmierć spokojną, łagodną, śmierć bez bólu i cierpień”Obecnie termin eutanazja stosowany jest odno- śnie aktu spowodowania, przyśpieszenia albo też ułatwienia przez lekarza szybkiej, lekkiej i bezbolesnej śmierci pacjenta, który jest nieuleczalnie chory i jego choroba przynosi mu wiele cierpienia…”

O podejściu kacapów