Wpis z mikrobloga

#zalesie #polskiedrogi

Mircy sprawa wygląda tak: mieszkam sobie na wsi przez którą prowadzi prosta droga. Teren zabudowany ale notorycznie auta przekraczają prędkość. Niedaleko miejsca w którym mieszkam kilka lat temu auto potrąciło przechodnia ze skutkiem śmiertelnym. W tym samym miejsu zrobiono przejście dla pieszych. 10 minut temu wracając ze spaceru z psem na tym przejściu o mal nie potrącił mnie kolejny #!$%@?. Gdzie mam zgłosić problemy z notorycznym przekraczaniem prędkości i prosić o jakieś rozwiązanie tej kwesti? Nie wiem, może fotoradar trzeba umieścić w tym miejscu?
  • 39
kilka kilometrów na północ to?


@tomaszk158: To głąbie 600-700 metrów terenu zabudowanego xD

O czym ty chcesz ze mna dyskutować? Napisałem w jakie przypadki terenów zabudowanych są rakiem polskich dróg. Nie napisałem że wszystkie. Ogarnij się
@tomaszk158: gość raz przez Niemcy przejeżdżał autostradą i myśli, że tam przez wsie tylko boczne drogi biegną. Z resztą nie ma sensu z tym mitomanem dyskutować. On ma jakiś gwóźdź w mózgu, bo sobie ubzdurał, że jest super kierowcą, więc może ignorować przepisy.
@cwlmod: Czyli w której wiosce powinno się zwalniać? W takiej, która ma 100 metrów i stoi tam jeden dom czy w takiej która ma kilka kilometrów i domów od #!$%@?? Czy w żadnej i w ogóle drogi nie powinny iść przez zabudowania xD
  • 0
Czy w żadnej i w ogóle drogi nie powinny iść przez zabudowania xD

@tomaszk158: Sam sobie odpowiedziałeś. Nie będę ani ja ani praktycznie nikt inny zwalniał do 50, bo 10 kilometrów krajówki to bez przerwy terene zabudowany

Nie rozumiesz tego argumentu? Jak ci się podoba mój link? Nie masz zdanie o tej patologii drogowej?
  • 0
@missioncritical: Ojejku już nawet tutaj musiałeś przylecieć ze swoim bólem dupska xD Pisz tak więcej to jeszcze bardziej potwierdzisz moją opinię o tobie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: przejechałem go nawet na street view i znaczna część tej drogi to ograniczenie do 70. 50 jest przy domach ale niestety miasto istnieje już od XVII wieku więc nikt nie będzie go przebudowywał bo musisz pojechać szybciej samochodem.

Nie będę ani ja ani praktycznie nikt inny zwalniał do 50


To poczekaj aż tam zza płotu jakaś piłeczka komuś wyleci ( ͡º ͜ʖ͡º) wykop trzyma kciuki
  • 0
przejechałem go nawet na street view i znaczna część tej drogi to ograniczenie do 70. 50 jest przy domach ale niestety miasto istnieje już od XVII wieku więc nikt nie będzie go przebudowywał bo musisz pojechać szybciej samochodem


@tomaszk158: Fajnie. Ja ci dałem przykład stylu budownictwa w Polsce i w Niemczech, a ty mi teraz mówisz o podniesieniu ograniczenia do 70. Tutaj akurat jest a gdzie indziej go nie ma i
  • 0
@tomaszk158: Aha, bo to oczywiste że jak ktoś 20 metrów od skrzyżowania się powoli toczy to znaczy, że wyjedzie na czerwonym? xD

Kolejny dzban do kolekcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: już CO NAJMNIEJ na zaznaczonym miejscu jest widac, że gość nie ma zamiaru skręcać bo nawet nie rozpoczął obracania kół. Twoje argumenty z tym, że w ostatnim momencie zmienił zdanie i o twoim nieziemskim refleksie możesz włożyć między bajeczki
Pobierz tomaszk158 - @cwlmod: już CO NAJMNIEJ na zaznaczonym miejscu jest widac, że gość nie ...
źródło: Bez tytułu
@cwlmod: o tobie opinię mają raczej wyrobieni wszyscy, którzy kiedykolwiek widzieli twój komentarz. Według ciebie wszyscy są winni tego, że ty król szos nie możesz jeździć szybko, drogi są dla samochodów, budynki powinny stać z dala od dróg, bo na drodze prorace driverzy będą przecież #!$%@?ć, ty jesteś tym prorace driverem na drogach publicznych, bo parę razy jechałeś hothatchem na torze (a potem go skasowałeś na drodze publicznej XD). Także tak
  • 0
@tomaszk158: Co najmniej? xD Dzbanie, od tego momentu dopiero można było ZACZAĆ obserwacje kierunku jego jazdy. Do zbliżenia się na możliwość obserwacji kąta skrętu kół, i w ogóle zorientowanie się się w sytuacji to jeszcze trochę brakuje.

No to pokaż mi teraz w którym momencie zacząłem hamować (słychać abs) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod:

Do zbliżenia się na możliwość obserwacji kąta skrętu kół, i w ogóle zorientowanie się się w sytuacji to jeszcze trochę brakuje.


No właśnie nie brakuje. W innym wątku się chwalisz jak to doskonale wszystko przewidujesz a tutaj nie skojarzyłeś prostego schematu "nie skręca = pojedzie prosto"