Wpis z mikrobloga

  • 0
@hacerking: musiałbyś na Vinted trafić na mój profil, za 100-120 byłbyś w stanie kupić ode mnie The North Face, Salomon, Columbie używane w bardzo dobrym stanie, zabezpieczone na cały sezon. Jaki masz rozmiar? Obecnie robie Lasocki 42 rozmiar, ocieplane, sztyblety wiązane. Za około tydzień będą gotowe :D
  • 2
@irf540n: tak, polecam: https://juchcik.pl/pl/p/Fiebings-Aussie-leather-conditioner-400-g/141 jak robi się biała to znaczy że kolejnym etapem będzie pękanie skóry, dobrze, że cokolwiek robisz ale pewnie to co robisz to "tu i teraz". Tym preparatem który wysłałem, trwale natłuścisz skórę. Pamiętaj jednak, żeby nałożyć tłuszcz na całą kurtkę, poczekaj do wyschnięcia 2 godziny, jeżeli po 2 godzinach kurtku będzie sucha to nałoż tłuszcz jeszcze raz. Rób to do momentu w którym po 2h będziesz musiał
@hacerking: Polecam Kappa, co prawda włoska marka, ale klepią na całym świecie. Miałem podstawowy model zimowych przez 4 lata, nic wielkiego z nimi nie robiłem. Każda zima z górach i przetrwały. A kosztowały 4 lata temu stówkę. Teraz ten sam 130-140PLN. Sprawdź na allegro inne modele, jest tego wiele w przystępnych cenach.
  • 0
@ipconfig: zależy jakie buty potrzebujesz i jakich szukasz, Lasocki, Ryłko, Ochnik, Badura. Z zimowych droższych które będą Ci służyć 10 lat: Lowa, Salewa, sam mam Lowa, polecam na 150%
@Sloneczko: a kurtkę kupiłem za 20 zł w ciucholandzie i służy mi już 6 czy 7 lat, nie mam serca się jej pozbywac, przeżyła ze mną wiele...
Będę musiał chyba pooglądać jakieś tutoriale i spróbować zrobić coś samemu, nie jest w złym stanie także jakas podstawowa konserwacja powinna wystarczyć, chyba mnie to nie przerośnie.