Wpis z mikrobloga

@m4xejd: Może #niepopularnaopinia ale moim zdaniem zwłaszcza w obecnych czasach kiedy wiele modeli samochodów to tak naprawdę jedno z różnym znaczkiem i ogólnie globalizacji takie faworyzowanie jest po prostu głupie. Bo koniec końców niektórzy się na przykład śmieją z Renault, ale się okazuje później iż niektóre mercedesy mają ich silniki, ktoś się śmieje z francuskich bo woli japońskie pach nowe mistubishi colt to renówka z innym znakiem. Ktoś lubi japońskie i
@Cztero0404: współpraca między producentami nie jest niczym złym. Moja była jeździła Mini ktore należało do BMW a miało silnik ze współpracy z Peugotem. Ale chodzi mi raczej o styl produkcji samochodów -
amerykańskie: duże motory, słabo skręcają, duże, plastikoza
niemieckie: solidne, trwałe, surowe, poprawne do porzygu
japońskie: podobnie jak niemieckie ale z nutką szaleństwa i trwałe
włoskie: przepiękne auta ale nie zbyt trwałe
@m4xejd:

pomocny obrazek dla tych ktorzy chca sie dowiedziec czy ich ulubiona angielska motoryzacja jest bardziej niemiecka czy indyjska. a nawet czy bardziej bawarska albo saksonska

albo amerykanska motoryzacja jest bardziej francuska niz amerykanska.
wloska tak samo itp itd
bo roznie bywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
WykopanyDzon - @m4xejd: 

pomocny obrazek dla tych ktorzy chca sie dowiedziec czy ich...

źródło: Capture22

Pobierz
współpraca między producentami nie jest niczym złym. Moja była jeździła Mini ktore należało do BMW a miało silnik ze współpracy z Peugotem.


@m4xejd: Oczywiście, że tak. Nie jest to absolutnie coś złego, wręcz przeciwnie lepsza jest jedna płyta podłogowa w kilku różnych modelach na przykład dobrej jakości jak 3 różne w 3 różnych samochodach słabe. Mi ciężko jest to określić o czym piszesz bo mam tak, że tutaj podoba mi się
@m4xejd: obojętnie. jak spełnia wymagania to jestem w stanie kupić każdą markę.
Np idzie beka z francuzów, a jako jedyni jeżeli chodzi o nowsze auta w dieselku mają ogarnięty DPF, bo 5 wrysk paliwa i sobie go wypala z pominięciem silnika, więc odpadają wszystkie minusy takiego rozwiązania. Nikt inny się tym pochwalić nie może i trzeba wycinać i wyprogramowywać.
Byłby to hit większy od mustanga prawdopodobnie z uwagi na to, że jest 5 drzwiowy


@Cztero0404: nie sądzę, Polak kupujący auto tej klasy musi mieć odpowiedni znaczek. Tylko święta trójca się dla niego liczy.
@Cztero0404: tylko mustang kosztował tyle, co dobrze wyposażony passat. A i tak największą popularność na naszych drogach zapewnił sobie dostępnością rozbitków z USA z relatywnie tanimi częściami do naprawy.