Wpis z mikrobloga

Kończy mi się olej w samochodzie, ale termin u mechanika na wyminę to dwa tygodnie. Mogę dolać jakiegoś kupnego na ten czas?


@MeumCerebrum: Przepraszam, bez urazy. Ale naprawdę z lekka przerażające jest to, że ktoś takie pytania w ogóle zadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już wcześniej napisał ci @heksengerg pod maską powinna być karteczka jaki, kiedy. Tak musisz go dobrać ponieważ, potrzebny jest olej w skrócie
@Cztero0404: No wiesz, ja samochodem tylko jeżdżę, a to czy działa oddaję w ręce mechanika. Tu akurat źle się złożyło z terminami.

Niestety, karteczki nie ma dopiętej. Generalnie komputer twierdzi, że przejedzie jeszcze 2000 km, ale na tej pałce jest już poniżej minimum.

Postanowiłem, że po prostu zostawię samochód do czwartku i nie będę nim jeździł. Dojadę do mechanika i niech wymienia całość.
No wiesz, ja samochodem tylko jeżdżę, a to czy działa oddaję w ręce mechanika.


@MeumCerebrum: Rozumiem w pełni, nie każdy musi się znać na samochodach, jest to również w pełni normalne i naturalne żaden powód do wstydu. Ja na twoim miejscu bym jeszcze sprawdził kolor tego oleju, ale jeśli masz takie podejście to też spoko bo lepiej jest odstawić na moment na bok jak się nie znasz jak udawać fachowca i