Wpis z mikrobloga

Często widać tu ludzi którzy żalą się na zły start w życiu i że są przegrani od początku.
Cytując klasyka "potrzymaj mi piwo".
Albo "to pa tera"

Adoptowana przez parę z głębokiej wsi w Polsce B, do dziś najbliższa komunikacja(busy) zatrzymuje się 15km od tej wsi. Od przedszkola do końca gimnazjum zmuszona być w klasach z 13 innymi osobami, które wiedziały o adopcji. Nie dało się tego ukryć na takiej wiosze więc od kiedy pamiętam słyszałam z jestem gorsza bo mnie własna matka nie chciała.

A właśnie, matka, co z nią?
Znalazłam najpierw brata, znaczy grób. Miał 9lat kiedy na 7 lat przed moim urodzeniem utopił się w wannie. Karekta, która przyjechała do niego, zabrała mamę, bo na niego było za późno. Mama już nigdy nie była taka sama. Szpital psychiatryczny, potem ośrodek, schizofrenia paranoidalna. Krótkie przepustki podczas, których zdarzało jej się uciekać "nie wiadomo gdzie". Ubezwłasnowolniona pod opieką mojej babci, która pewnego dnia niechcący weszła do pokoju gdy mama się przebierała.
- "Ty jesteś w ciąży"
- "No tak"
Wspomniałam że to była połowa 6 miesiąca i przez ten czas mama brała psychotropy?
No to "we are off to good start"
Urodziłam się w domu, w nocy babcia mnie odebrała i uratowała mi życie bo nie oddychałam. Mama nie żyje, jej druga próba się powiodła wiele lat temu.

I tak się toczę od tamtej pory. To tyle jeśli chodzi o przegrane początki ^^


  • 40
  • Odpowiedz
  • 37
@MallaCzarna: Kobiety znacznie się różnią od mężczyzn.

Jeśli jesteś ładna - jesteś skazana na sukces niezależnie od wszystkiego.
Jeśli nie - chłopa i tak znajdziesz (a głównie o brak baby przegrywom chodzi) - chociaż życie będzie dla ciebie ciężkie jak dla chłopa.
7160 - @MallaCzarna: Kobiety znacznie się różnią od mężczyzn.

Jeśli jesteś ładna - j...

źródło: drab

Pobierz
  • Odpowiedz
I zaraz ktoś przyjdzie płakać, że jest niski albo ma zakola..( _)


@MallaCzarna: mialas ciezko ale nie odbieraj innym ich wlasnych problemow, bo tym masz gorzej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawy jakie to zdanie jest egoistyczne.

Juz pomijajac ze problem problemowi nie rowny. Jak ktos jest bardzo niski i jest kobieta to i tak sobie kogos znajdzie. Jak ktos jest bardzo niski i mezczyzna to najpewniej
  • Odpowiedz
mialas ciezko ale nie odbieraj innym ich wlasnych problemow, bo tym masz gorzej. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawy jakie to zdanie jest egoistyczne.


@jerzy_s: Czyli przegrywy mogą tak robić i pisać innym "wypad z tagu" albo że damski przegryw nie istnieje, ale kiedy tak napisze różowa, to jest to egoistyczne?
  • Odpowiedz