Wpis z mikrobloga

Jako mężczyzna zastanawiam się co z innymi facetami, że piszą takie obleśne (a dla nas śmieszne) rzeczy do kobiet. Czy to są dewianci czy co z nimi jest nie tak? Śmieję się z tego co tu publikujecie, ale kurde - tacy zboczeńcy powinni być trzymani w odosobnieniu. Jakie to smutne, że te chore rzeczy wypisywane i wyprawiane przez tych zboków dotyczą tylko mężczyzn i momentami wstyd mi za nich.

#przegiolemco
  • 35
@aleksc:

że te chore rzeczy wypisywane i wyprawiane przez tych zboków dotyczą tylko mężczyzn i momentami wstyd mi za nich.


To, że ci się tak wydaje, to nie oznacza, że to prawda. Kobiety spermią jeszcze bardziej ordynarnie, obleśnie, otwarcie, ale wszyscy są do tego tak przyzwyczajeni, że uznają to po prostu za kobiece, uczuciowe, kobietom wolno, przecież to kobieta, kobiety podchodzą do tego inaczej, itd. #takaprawda
@aleksc: Ja na żywo się z tymi desperatami użeram z racji stanowiska w pracy. Mam nadzór nad różnymi podwykonawcami m.in ochrona obiektu i serwis sprzątająca, a wiadomo powszechnie kogo zatrudniają. Najbardziej w głowie utknęła mi sytuacja z przed 5/6 lat: Przychodzi dziewczyna z jednego działu, że ochroniarz zamiast patrolować cały obszar to głównie stoi przed jej działem. Przychodzi mówi "cześć" i 30 minut się na nią gapi na chwilę gdzieś idzie
@zeszyt-w-kratke co ci przeszkadza? Nic, ale potem wchodzisz na Instagrama, Wykop, Twitch, Twitter wszędzie pełno albo spermiarzy albo jakichś odklejeńców. Tutaj na główne przebija się ciągle jakiś #przegryw ze swoim #!$%@?, ludzie go poklaskuja przez co myślą, że to normalne. To samo robisz ty. Nikt nie mówi o samotnych normalnych facetach, a o zakompleksionych typach, którzy wszędzie #!$%@? p0lka, dziwka, a ślinią się do pierwszej lepszej laski w JPG.
@aleksc: Słyszałem od jego współpracowników, że niby narzeczoną i córkę małą, ale to tylko tak w luźnych rozmowach gdzieś wypływało, a jaka jest prawda nie wiadomo. Gościu miał 38 lat i czuć było w rozmowie z nim, po tym jak się wypowiadał że w głowie nie wszystko ma poukładane jak należy.