Wpis z mikrobloga

Prawda jest taka że kawiaq wyświadczył tym laskom przysługę.
Jeśli mają trochę oleju w głowie od teraz zajmą się nauką i skupia się na normalnym życiu. Mają szansę przemyśleć swoje wybory i swoje życie.
Jeśli są głupie to i tak za pół roku zaleje je jakiś randomowy patus na melinie i nic z nich nie będzie.

Czasem taki reset jest potrzebny człowiekowi by nabral pokory do swoich decyzji.

#danielmagical #famemma #kawiaq
  • 15
@eurphie: ale on ma racje, jakim #!$%@? trzeba byc by isc cpac i pic z nieznajomym na hotel widzac wczorajasza jego akcje ?

@KonTrojanski6-10-21 aha czyli sugerujesz ze to normalne ze laska idzie cpac i pic z nieznajomymi na hotel widzac wczorajsza jego akcje ? to pozdro.

To co oni zrobili jest karygodne, ale kazdy z nasz musi wiedziec ze nasze wybory mogą ciągnać konsekwencje, jak wlozysz reke w ogien to
aha czyli sugerujesz ze to normalne ze laska idzie cpac i pic z nieznajomymi na hotel widzac wczorajsza jego akcje ? to pozdro.


@xGooolx: Oczywiście, że to nie jest normalna. Natomiast to, że ktoś jest głupi nie oznacza iż od razu trzeba to wykorzystywać.
@KonTrojanski6-10-21: ja nic od niej nie oczekuje, moze nadal podejmowac idiotyczne decyzje, ktore koncza sie roznie. @T0pi5 ja tak nie uwazam, ja pisze o faktach ze ta laska widziala to bo na stremie sama mowila o tym, wiec twoj argument zostal wytracony @Itslilianka dziewczyna dostala lekcje ze wybory niosą konsekwencje @Cztero0404 ale ja to wiem, natomias swiat tak nie funkcjonuje, jak pojdziesz z pedofilem i morderca do lasu to nie dziala