Wpis z mikrobloga

Gdyby gdziekolwiek indziej na świecie ponad 5000 dzieci zostało świadomie zamordowanych,zabitych,wypatroszonych i rozerwanych na kawałki w ciągu jednego miesiąca,tak zwana społeczność międzynarodowa podjęłaby interwencję. Najpierw zastosowano by surowe sankcje wobec kraju winnego tak przerażającej masakry,a następnie utworzonoby międzynarodową koalicję wojskową (przynajmniej jako formę odstraszania) aby położyć kres takiej zbrodni przeciwko ludzkości.
To wszystko nie dzieje się dzisiaj. Nie dzieje się tak,bo Palestyńczycy nie są biali,są muzułmanami,są dziećmi pomniejszego państwa (które w rzeczywistości nie istnieje),a dla niektórych nie są nawet ludźmi. Nie dzieje się tak,ponieważ w Izraelu wszystko jest dozwolone,a ci,którzy są oburzeni,stają się antysemitami. Cóż za nikczemny poziom debaty.
Milczenie Unii Europejskiej,a w szczególności milczenie prawie wszystkich premierów i ministrów spraw zagranicznych nieistniejącej już unii,jest najbardziej przyprawiającą o dreszcze rzeczą,jaka wydarzyła się od dziesięcioleci.
Te 5000 (a każdego dnia jest ich więcej) zamordowanych małych aniołków i tysiące okaleczonych chłopców i dziewczynek,którzy będą żyć w trudach,nie mogąc biegać i bawić się jak nasze dzieci,zostało zabitych i zranionych przez tchórzliwe izraelskie bomby (jedyną demokrację na Bliskim Wschodzie...), ale przede wszystkim przez tych,którzy nie kiwnęli palcem,by przeciwstawić się tym zbrodniom,przez tych,którzy myśleli o swoich karierach,a nie o ludzkości,przez tych,którzy uważają,że polityka to tylko poddaństwo.
Nie mogę spać w nocy,patrząc na sceny rodem z horroru,które docierają do mnie ze Strefy Gazy i Zachodniego Brzegu. Przeciwnie,są tacy,którym udaje się spać w nocy,mimo że zajmują wysokie stanowiska,na których mogliby coś zrobić,a zamiast tego nie robią nic. Powinienem im zazdrościć,ale jest mi ich po prostu żal.

#wojna #izrael #polityka #takaprawda #europa #swiat #wojsko
Pobierz Verdino - Gdyby gdziekolwiek indziej na świecie ponad 5000 dzieci zostało świadomie z...
źródło: 7AE209D3-F788-4978-96E6-20D34A47D060
  • 13
@Verdino: Przecież tak się stało. W Buczy, w Mariupolu, w Kramatorsku.

A tym tekstem, że nikogo to nie obchodzi bo Palestyńczycy nie są biali i są muzułmanami pokazałeś, że jesteś komunistą i wrogiem cywilizacji Zachodniej.
@Verdino W Libii mordowali muzułmanów i zachód pomógł, tak samo kiedy muzułmański Kuwejt został zaatakowany przez Irak to też zachód pomógł. Kiedy państwo Islamskie mordowało muzułmanów to zgadnij kto pomógł? Zachód. Przypadki można mnożyć, a więc niniejszymi obaliłem Twoją tezę, że "zachód nie pomaga ludziom, bo są niebiali i są muzułmanami"
@perla-nilu: nikomu nic nie pokazałem a każdy osądza wg siebie
@SoplicaTadeusz nie złapaliście w locie esencji wypowiedzi
Doinformuj się lepiej o rzeczach o których piszesz

Europejscy politycy ściagają świat islamski tutaj a kiedy Izrael robi ludobójstwo ci sami politycy nazywają muzułmanów terrorystami
Przemyślcie to
Gdyby gdziekolwiek indziej na świecie ponad 5000 dzieci zostało świadomie zamordowanych,zabitych,wypatroszonych i rozerwanych na kawałki w ciągu jednego miesiąca,tak zwana społeczność międzynarodowa podjęłaby interwencję.


@Verdino: Przykład Ukrainy pokazuje, że nie bardzo. A wystarczyło objąć ją gwarancjami USA i Polski, że w razie wojny z Rosją będzie to traktowane jak napaść na NATO i zduszone ostrzegawczą wodorówą w Moskwie.
@perla-nilu: cały czas osądzasz wg siebie
Co to znaczy Konserwatyści i co w nich złego?
Zamordyzm nie lubi pluralizmu
@Filipterka25 Zacznijmy od tego że nigdy w życiu żadnej wodorówki nie zobaczysz a co konkretów to czy krzyczałeś kiedy Ukraina bombardowała Donbas od 2014?!