Wpis z mikrobloga

#innigrisiezaburza #depresja #psychologia #rozkminy #iinnetakietakie

TLDR: Kiedy chce napisać coś mądrego, ale w sumie chyba nie umiem. Jestem za szczęśliwa.

Chciałabym dać jakaś tęgą rozminę. O wartościach, pragnieniach, aspiracjach, marzeniach, cierpieniu, czy wstydzie. Bądź w skrócie: o życiu i śmierci. Tyle że mój nafazowany radością życia mózg, nie jest w stanie wejść głębiej niż w to, że pomimo wielu rzeczy które mnie bolą (często nawet nie wiedzieć czemu) i momentami tak bardzo mi się nie chce, to w sumie i tak jest spoko. Tak po prostu. Dam radę. Go get them Ash!!

Jezeli ludzie mają tak większość życia. Taką nie zaburzoną perspektywę ukierunkowaną na samozniszczenie, oczywiste wydaje mi się, że osiąganie celów i nadanie sobie kierunku jest znacznie prostrze. Miło jest, gdy grawitacja nie działa trzykrotnie bardziej niż powinna. To wręcz wspaniałe.

Nie chce moralizować, nie chcę dawać nadzieji, że może być lepiej. Tak wiele razy moje "lepiej", szybko potrafiło przerodzić się w "chyba lepiej", chwilę potem w "bywało lepiej", by na końcu otrzymać w tej popierdzielonej hormonalnej matmie ostateczny wynik "zdecydowany koszmar". Sama się już nie łudzę, że tak zostanie. Ot, taka szalona dynamika mojego losu.

Tak czy inaczej, miłego dnia czytelniku i pamiętaj: dobrze, że chociaż przez chwilę możemy poczuć się ok. ()
innigri - #innigrisiezaburza #depresja #psychologia #rozkminy #iinnetakietakie 

TLDR...

źródło: temp_file5799885484451725201

Pobierz
  • 12
  • 1
@Nemayu: no nie wiem czy gwiazdy. Ledwo ich kojarzę nawet teraz. XD Ale poznałam jedną, największą dzięki której zasmakowałam odrobiny medialnego blichtru- Joasię Wizmur. To ona była polskim głosem Dextera. I w ogóle zrewolucjonizowała polski dubbing.
@innigri: Była ostentacyjnie szczera ()
Dzieci lubią wulgarnych dorosłych. Zwłaszcza takich, którzy nie znoszą dzieci ogółem, a nie każdego z osobna.
Wtedy brak tej sztuczności w zachowaniu wobec dziecka, którą posiada większość opiekunek i nauczycielek.
Lepsza wredna kucharka, niż jakaś taka dziwnie miła pani nauczycielka, która jest miła, ale w sumie to się nie idzie z nią dogadać, bo nic nie rozumie, ale za to na wszystko