Wpis z mikrobloga

@ParowczanyJezdziec: Tutaj nie chodzi o brak kontekstu tylko o atak pierwotny nie wynikający w żadnym wypadku ze zdjęcia na którym jest po prostu kot w swetrze, nie wiesz czy właśnie wróciłem z spaceru czy w ogóle wyszedłem czy chodzi tak 5 min czy 24 h ale atak oczywiście słuszny XD w ciebie typie.
@ParowczanyJezdziec: Bawiącego się z kotami a rodziców imbe....że nie zwrócili ci uwagi bo jak masz zwierzaka to jak ktoś się z nimi spotyka i w ten sposób traktuje to powinien mieć zwróconą uwagę. Sam mieszkałem przez cały okres dzieciństwa w domu z rodzicami na wsi i mieliśmy dwa koty na zewnątrz na podwórku i wiedziałem żeby im krzywdy nie robić od małego, jednak co osoba to inna. Po drugie jeżeli kotu
żeby zobaczyć jak jej będzie to pasować


@TROLLO_LOL: coś kręcisz.

Po co sprawdzałaś jak będzie pasować?

Chyba nie po to, żeby od razu zdjąć i żeby leżało? Po coś to kupiłaś.

Po to kupiłaś i po to sprawdzałaś jak będzie pasować, żeby potem to mu zakładać.

Zresztą sama napisałaś, że się bał, ale niby już się przyzwyczaił. Tłumaczysz sobie, że jednak mu wygodnie. Po to, żeby usprawiedliwić sobie w głowie jak
@mk321: Pierwsze co jestem facetem :D, nie ja to kupiłem tylko moja partnerka założyłem żeby sprawdzić czy pasuje bo mi jakby nie pasowało to bym odesłał zrobiłem zdjęcie przy okazji bo wyglądała fajnie. Uważasz że krzywdzę ja nie sądzę aby ubranie kotka w sweterek i zrobienie zdjęcia jest krzywdzące. Może gdybym go faktycznie przegrzewał trzymał w tym cały dzień, jednak tutaj mylisz sytuacje od samego początku napisałem że przymierzała na początku
@AustralianV8: Przeczytaj post jeszcze raz założone przymierzone i zdjęte. XD
Żałosny to jest twój komentarz i tyle. Tak jak już w tym wątku tysiąc razy pisałem nie sądzę że ubranie kota na pięć minut nawet dla własnej radochy z widoku kotka w swetrze jest czymś złym.
założyłem żeby sprawdzić czy pasuje bo mi jakby nie pasowało to bym odesłał


@TROLLO_LOL: no i co, okazało się, że pasuje? Czyli co będziesz dalej z tym robił?

Tylko raz założyłeś i będzie leżało? Nie. Bo byś zwrócił. A jednak zostawiliście.

Będziecie w to ubierać kota, aż wam się nie znudzi.

Na bank będziecie go w tym trzymać w święta, żeby pochwalić się przed znajomymi/rodziną.
@mk321:

będziesz dalej z tym robił?


Tylko raz założyłeś i będzie leżało? Nie. Bo byś zwrócił. A jednak zostawiliście.


Będziecie w to ubierać kota, aż wam się nie znudzi.


Na bank będziecie go w tym trzymać w święta, żeby pochwalić się przed znajomymi/rodz


Tak będzie leżało do momentu jak nie będzie świąt i go ubierzemy w to zrobimy parę zdjęć wyślemy rodzinie bo mam ich daleko i go rozbierzemy i będzie
świąt i go ubierzemy


@TROLLO_LOL: niech ktoś powie, że nie da się zrobić analizy psychologicznej na podstawie jednego zdjęcia z internetu. Nawet z ubieraniem na święta trafiłem.

Czyli ubierzcie rano, przez cały dzień będą przychodzić i wychodzić goście, więc kot będzie musiał być ubrany cały czas, żeby każdy zobaczył. Jak już będą goście, to będziecie się nimi zajmować, bo wiadomo. Na kota jak się czuje nikt nie będzie zwracał uwagi.

A
Pobierz mk321 - >świąt i go ubierzemy

@TROLLO_LOL: niech ktoś powie, że nie da się zrobić an...
źródło: 526664-20;1656916101y;wm
@mk321: Ty przeczytałeś co napisałem ewidentnie piszę że założymy mu to i po kilku fotkach pewnie zdejmiemy, tak kupiliśmy to żeby kot fajnie wyglądał w święta na fotkach tak kupiłem tak samo sobie gryzący sweterek którego nie założę nigdy więcej jak do zdjęcia bądź do wyjścia z kumplami w okolicy świąt tak jak mamy w tradycji. Przesyłam jeszcze raz co napisałem a ty tu budujesz narracje jakbyśmy na święta go ubierali
założone na 5 min zobaczyć jak się zachowuje i czy pasuje a potem zdjęte następnie planuje założyć jej w święta do fotki tak jak sam założę głupi sweter i zdjąć


@TROLLO_LOL: trzeba było tak od razu napisać. Mirki cię zaatakowały, ale to dlatego, że z samego zdjęcia bez kontekstu można by wywnioskować, że właściciel krzywdzi kota, bo go przebiera w ubranka - a niestety istnieją i tacy, którzy koty czy psy