Wpis z mikrobloga

@TROLLO_LOL: weź to ściągnij.

Może jeszcze dzwonek wieszasz na szyi? Takie dzwonienie nad uchem to jest dla niego jak dla nas ktoś by głośnik do ucha przystawił.
  • Odpowiedz
  • 3
@kczy: Tak staram się wychodzić z kotem. A kupiłem to bo mi się podobał i sam na święta mam brzydki sweter świąteczny. Traktuje kota jak najlepiej założony był wczoraj na 5 min żeby zobaczyć czy pasuje.
  • Odpowiedz
  • 5
@WielkiPowrut88: Zdziwisz się założone na 5 min zobaczyć jak się zachowuje i czy pasuje a potem zdjęte następnie planuje założyć jej w święta do fotki tak jak sam założę głupi sweter i zdjąć. To ty szczekasz do ludzi którzy wrzucili zdjęcie kota jakby ci coś zrobili to ty chcesz swoje deficyty zaspokoić :D
  • Odpowiedz
  • 0
@ParowczanyJezdziec: Tylko wiesz że jak na zdjęciu mam kombinezon narciarski w domu to nie znaczy że siedzę tak przez cały dzień, analogicznie nie wiesz jak jej to pasowało i ile w tym była a tak jak już wyżej pisałem 5 min żeby zobaczyć czy pasuje i jak się zachowuje plus fotkę udało mi się jedną zrobić.
  • Odpowiedz
  • 0
dz


@mk321: Do tej pory kot w tym chodzi na sto procent Musisz interweniować !!!!!!....
Tak jak pisałem założone na 5 min żeby zobaczyć jak jej będzie to pasować i tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
ubierający zwierzęta w śmiesz


@WielkiPowrut88: Czemu używanie imienia ludzkiego dla zwierzęcia jest złe (w nawiasie nie ja jej nadawałem imię), moim zdaniem daje mi to większe poczucie odpowiedzialności nad nią, personifikacja zwierzęcia jest rzeczą pozytywną pod względem relacji zwierzę człowiek gdyż wymagasz od kota aby zachowywał się poprawnie a jak tak jest to nagradzasz go i bawisz się z nim czując większą odpowiedzialność.
  • Odpowiedz