Wpis z mikrobloga

@WeronikaMMarcelJ: #!$%@?, że przykladowo masz autyzm jak ja, masz fobie spoleczne, ale powie ci taki "zlota rade" na #!$%@? i masz sobie radzic. Dowartosciuje sie taki toba a nie pomoze. Pomagaja wykopki to jakims falszywym wyludzaczom na falszywych zrzutkach oraz babom. Echh, slabo
@miros_: Chciałbym żeby ktoś się na mnie dowartościował i mi dał. Miałem taką depresję że się nie myłem 6 miesięcy i jeszcze Aspergera że schemat aspergerowski mi się wgrał że ludzie to potwory taka dziewczyna będzie mnie całe życie gnoic tylko dlatego bo nie miałem szczęścia jak ona nie dorastać w patologii a prawda jest taka że mam wyższe IQ od niej lepsza pamięć wszystko i co ale mam depresję i
Więzienie 10 lat czy dać komuś 35.000 bo i tak się tyle ma bo się było bananem co się ostatnie 6 lat poniżalo Patryk Szmal. O to chodzi w życiu jesteś bananem i ponziasz Patryk Szmal 6 lat. On jeszcze ma Aspergera i te schematy poniżania mu się wgrywaja i robi się aspołeczny. Brawo brawo zniszczyliście człowieka z aspergerem brawo.
@WeronikaMMarcelJ:

Dlaczego uważasz, że akurat Ty powinieneś dostać od kogoś taką sumę?

Wiesz jakie koszty musiał ponieść w przeszłości ktoś, kto teraz w wieku dorosłym pracuje i zarabia? Mówię tutaj od stresu w szkole związanego z egzaminami, aż po same ryzykowne sytuacje inwestycji, które mogły się aktualnie skończyć różnie. Zanim na konto wpłynie jakieś zysk, zdajesz sobie sprawę ile to nerwów i zdrowia może kogoś kosztować? Jak spędzałeś swoje lata młodości?
@In-Cel Znam wiele osób co zarabiają dużo większe pieniądze od swoich rodziców wiec to nie jest tak, że się nie da. Ale użalanie się nad swoim losem jest łatwiejsze...
@Kamil___: Większość biedaków zostaje biedakami do śmierci. To nie użalanie, to kalkulacja. Ty se mogłeś zostać "rekinem biznesu", większość nie zostanie, bo jest głupia, nie miała odpowiednich warunków, albo jedno i drugie.
@In-Cel Z tym, że te "rekiny biznesu" w czasie gdy ten biedny pił browary w parku bądź grał na kompie to oni się uczyli i pracowali.
Z resztą nie musisz być od razu jakimś rekinem biznesu aby sobie wygodnie żyć...
@Kamil___: Te "rekiny biznesu" w większości miały dobre warunki rozwoju, często też odziedziczyli majątek. Pijący biedak to nic nienormalnego, albo przegryw grający w gierki. Jakoś trzeba se uciec od niezbyt ciekawego życia.
Wygodnie to ja będę miał w trumnie, bo życie już przegrałem.
@In-Cel A ile trzeba zarabiać netto miesięcznie żeby nie przegrać przez pieniądze?
I co zrobiłeś do tej pory żeby jednak nie przegrać życia przez pieniądze?
@Kamil___: Ja nie oczekuje zadnych pieniedzy, jestem anty socjalowi od tego zacznijmy. Pieniadze to moze zaplacic nam osoba/ instytucja jako odszkodowanie za poniesione straty materialne i niematerialne.