Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy temu zacząłem brać #finasteryd (+ #minoxidil ), ale ok. miesiąca temu przerwałem, bo miałem wrażenie, że często mam coś pod powiekami, jakby uczucie ciała obcego. Ponoć to jest objaw suchych oczu, nigdy tego nie doświadczałem wcześniej.
Zapisałem się do lekarza #dermatologia i lekarka powiedziała mi, żebym odstawił fina, że suche oko może być objawem uboków od fina i zapisała na receptę jakąś wcierkę ze sterydem, nalewkami i na bazie spirytusu... i poleciła smarować tym moje dość niewielkie, ale jednak #zakola . W aptece mi to wyrobili i od tygodnia zacząłem stosować. Ktoś używał tego typu rzeczy?

#farmakologia #wlosy
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@leito08: @Leosiaa @Patryk4 Efektów na głowie nie miałem - to znaczy nic nie spadało, nic nie urosło bardziej (więc może to efekt)

Efekt suchego oka po finie, znalazłem na ENG stronach, że fin może powodować "dry eye", już po tym jak dostałem ten objaw.

Mam receptę, na której są składniki tej miksturki ze sterydem i nalewkami, którą dostałem :D rozczytać tego nie potrafią, ale wrzucę max w ciągu kilku dni jak
  • Odpowiedz