Wpis z mikrobloga

@Szaka_laka: to jest po to, żeby ludzie kupowali no-limit. Bo bez tego to są tacy klienci (np. ja), którzy płacą 3-5PLN miesięcznie. Jaka to taryfa btw? bo ja nie dostałem takiego SMSa.
@Szaka_laka: No dobrze ale ile placisz wtedy za miesiac czy to jakies doladowanie w stylu 5-10 zlotych miesiecznie? Jak nie chcesz wydac te 20-30 zlotych za nolimit to widac nie potrzebujesz telefonu do rozmow glosowych, lepiej sobie zobacz stawki operatorow stacjonarnych, tam no limit za 30 zlotych tez nie ma.
@Szaka_laka: A to nie działa tak ,że jeśli nie zrobisz doładowania na czas ,a masz jakieś tam grosze na koncie to właśnie po tyle ci będą kroili minutę/sms ?
Sam mam dokładnie tą samą sytuację (orange free na karte) i pamiętam ,że jak nie doładowałem odpowiednio wcześnie konta , a zostało mi na nim parę groszy to za rozmową właśnie te parę groszy mi skroili.
@OlekBB: To raczej próba przeciągnięcia na abonament, wprowadzając niekorzystne warunki. Oferta w której jestem ogólnie nie jest już dostępna, teraz zamiast 25zl jest coś podobnego za 30zl/msc, ale ja wciąż jestem na starych warunkach. Zawsze były zapewnione środki, teraz nawet na 2/3m-ce do przodu. Raz tylko będąc poza UE nie było zapewnionych środków na koncie, wiec pominęło się jedno doładowanie i wyczyściło mi skumulowane jakieś 700GB internetu xD Ale była ponowna
Pobierz Szaka_laka - @OlekBB: To raczej próba przeciągnięcia na abonament, wprowadzając nieko...
źródło: IMG_7692
@Szaka_laka: też mam tą ofertę i płacę co miesiąc 25 PLN.
Przejdę się do orange i zapytam o co chodzi , bo niedawno też płaciłem ( niewiele bo tylko 9 pln ) za to że numer będzie aktywny 12 miesięcy.
to jest po to, żeby ludzie kupowali no-limit.


@Bpnn: ale no-limit jest tak tani że aż grzechem z niego nie korzystać. Co to jest 1 zł za 2 dni darmowych rozmów/smsów, które uruchamiasz tylko wtedy jak zamierzasz sobie pogadać. Też płacę z 5 zł na miesiąc i można powiedzieć że mam no limit
@Szaka_laka: No jak Cię nie stać na pakiet No Limit za 30 zł/msc, żeby mieć w dupie takie stawki to czego oczekujesz? XD
Że za darmo będą świadczyli Ci usługę i trzymali numer, bo jaśnie pan od czasu do czasu chce zadzwonić? xD
A niby co stracą jak taki Janusz odejdzie do innej sieci? Trzymanie numer niemal za darmo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)