Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #islam

konfederuskie prawactwo zesrało się, bo prezydent warszawy nie pozwolił na muzułmańską manifestację XD

to samo konfederuskie prawactwo straszące "islamizacją" i drące się o "upadku zachodu" jak tylko zobaczy tam jakiekolwiek muzułmańskie manifestacje

ktokolwiek ma jeszcze wątpliwości że #4konserwy ru i #konfederacja ru to piąta kolumna, której zadaniem jest szczuć, jątrzyć ,szkodzić i generować konflikty?
afc85 - #neuropa #bekazprawakow #islam

konfederuskie prawactwo zesrało się, bo prezy...

źródło: FireShot Capture 282 - Warszawa. Rafał Trzaskowski zakazał propalestyńskiej demonstracji __ _ - wykop.pl

Pobierz
  • 25
@McWozniak: Co najwyżej zbieranie tzw "brownie points" u wpływowych ludzi. Co mnie zawsze niezmiernie bawiło to straszliwy rozkrok polskich środowisk liberalno-lewicowych w temacie Izraela. Na zachodzie sytuacja jest dość prosta, środowiska lewicowe jadą po autorytarnym reżimie urządzającym ludobójstwo i czystki etniczne na lokalnej ludności a prawaki fapią to rzadów silnej ręki, zamordyzmu i rozwiązań które chętnie wprowadzili by u siebie tyle że nie mogą, a wszystko to podlane religijnym sosem.

A
@afc85: dajze ty spokoj, polska prawica a te protesty organizuje ruska antifa i te same lewaki co chodza na marsze aborcyjne i proekologiczne z greta (nawet ostatnio ta morde otworzyla i zaczela cos chrzanic o palestynie)

jesli grzesiu braun cos tam dostaje to chyba tylko on i jeszcze innych paru z telewizji narodowych, ruskie wspieraja lewakow wiecej niz prawakow
@Towarzysz_Moskvin: nie wiem, ale na wykopie mam wrażenie że to te drugie, prawactwo hejtuje Izrael więc trzeba bezmózgo popierać prawicowy autorytarny rząd xDD.

Ja rozumiem że większość Prawicy na tym portalu w tym temacie ma po prostu większy problem z żydami niż arabami a nie jakaś wyrachowaną opinie po głębokiej analizie konfliktu, ale da się to wypunktować i mieć swoją opinię a nie jako Neuropek popierać Izrael na przekór.

Hamas to
@McWozniak: Generalnie się zgadzam. Problem w tym że na wykopie wielu "lewaków" to lustrzane odbicia "prawaków"

Jeżeli chodzi o tzw. polskie "elity" pokroju Trzaskowskiego mamy tu do czynienia z niesamowitym rozdwojeniem jaźni, demokrata od siedmiu boleści. Ostatnio poleciała w UK minister spraw wewnętrznych za próby blokowania marszu dla zawieszenia broni w Gazie. Skończyło się na zjeździe kiboli w celu chronienia obchodów 11go listopada, rozrubą w wykonaniu owych obrońców i dymisją pani
@afc85: Prawa strona jak zwykle stoi na strazy wolności. W przeciwieństwie do lewicy, która chce zakazywać głosu ludziom o innych poglądach.

„Nie zgadzam się z twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił twojego prawa do ich głoszenia”