Wpis z mikrobloga

Kupiłem to coś brzydkiego, co noszą kobiety. Nawet nie wiem czemu, impuls chwili i promocja w Szwecji, gdzie wiele facetów to nosi.

Powiem Wam szczerze, że trochę na początku się wstydziłem w tym wyjść w Polsce. Teraz śmigam w tym cały czas i jest zajebiscie. Chodzę wyłącznie w dresach, a moje wyjścia z domu ograniczają się do sklepów i na treningi. Miękko, szybko się wkłada, wygodnie, ciepło.

W sumie porównałbym to do crocsow w których chodziłem wszędzie latem i też z początku było dziwnie wyjść.

#modameska #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #moda #zima
30062018 - Kupiłem to coś brzydkiego, co noszą kobiety. Nawet nie wiem czemu, impuls ...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 9
@30062018, no i elegancko. Wiadomo, że niekomfortowy jest wzrok ludzi jak widzą coś „nowego”, a Ty nie czujesz się jeszcze pewnie w tym. Zresztą czego się wstydzić. Na żywo nikt nie zwróci Ci uwagi, a jeśli by to zrobił, to widziałbyś z kim masz do czynienia i od razu olał taką „uwagę”.
@30062018: Szczerze, kiedy chodziłem do gimnazjum była moda na te buty i uważam, że one nie były jakieś tragiczne jeśli chodzi o wygląd, aleee pamiętam, że z nich na przykład dość często dziewczynom podeszwy potrafiły odpadać i jak spadło trochę śniegu + lód się jakiś tam zaczął robić to ciężko im było.
@Cztero0404 Bo 90% karyn nosi tanie podróby z lidla i potem chodzą w wykrzywionych podeszwach. Dodatkowo UGGi nie nadają się na deszczową lub śnieżną pogodę. Za granicą widziałem chłopaków, którzy w nich śmigają, a o jakiejś Australii to już nawet nie wspomnę bo to pierwotnie były buty dla surferów. W zaściankowej Polszy strach w czymś takim wyjść tak jak w crocsach, bo to buty szatana.
Bo 90% karyn nosi tanie podróby z lidla i potem chodzą w wykrzywionych podeszwach.


@Tryggvason: Moim zdaniem ogólnie jeśli chodzi modę zwłaszcza zimową i męską to większa jak mniejsza część kobiet raczej nie powinna się wypowiadać jak wypowiadać. Będąc kobietą masz kilka razy tyle rzeczy do wyboru co będąc mężczyzną a laski na przykład chcą w jakichś dzwonach lub szerokich spodniach zamiatając tym chodnik jak na zewnątrz jest śnieg, deszcz, błoto
@30062018: No elo ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mam te i jeszcze kilka innych modeli, jedne z wygodniejszych butów a opinię innych mam też daleko w poważaniu ;)
Swoją drogą mam jeszcze moon booty, podobnie stoją w kategorii mody ale to już zdecydowanie mniej uniwersalny obów ;)
@Tryggvason Dokładnie, dla niektórych są poza zasięgiem w oryginale i później wygląda to tragicznie. Z pewnością pod względem komfortu również
snx - @30062018: No elo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Mam te i jeszcze kilka innych modeli, jedne z wy...

źródło: 1000009384

Pobierz
@Tryggvason @snx To tak samo z crocsami. Wystarczy wyjechać zagranicę na wakacje i widzisz nagle pełno turystów popylajacych w tych klapkach bo są mega wygodne przewiewne i możesz je zmoczyć. Zauwazylem tez ze sandały skórzane to też u nas rzadki widok latem. Nie wiem dlaczego. Chyba Polacy wciąż są w jakiś sposób zakompleksieni i sandały to obciach i za bardzo zwracają uwagę na to co pomyśli somsiad.
@Tryggvason: Heh, crocsów nie skomentuję bo to totalnie nie mój klimat ale jak sandały... Nie noszą bo mają paskudne, niezadbane giry i jak "chuop" wywali swoje pazury i spękane kopyta to naraża się na komentarze, a to widocznie jest trudniejsze do zniesienia nisz kiszenie się w "adidasach" xD
Mi jeszcze wpadło coś takiego w oko ale moja kobieta chyba mnie już za to przegoni ;)
snx - @Tryggvason: Heh, crocsów nie skomentuję bo to totalnie nie mój klimat ale jak ...

źródło: 8c4a137b5186e93e3d985bd6d56db108a959c91af407a218e3d060cb2e9d2dbc

Pobierz
@snx Moja różowa ma moon boots, ale u nas na pomorzu te zimy są tak słabe, że nie ma kiedy założyć. Osobiście nie mój klimat, ale ogólnie spoko sprawa na mroźne śnieżne zimy :)