Wpis z mikrobloga

Za to wieczorem szybciej ciemno u nas ( ͡° ʖ̯ ͡°) różnica z 40min jest między wschodem słońca w Krakowie a w Gdańsku :p


@tatiasza03:
Właśnie aż sobie sprawdziłem, bo nigdy nie pomyślałem jak wielką różnicę robi te 1,5° szerokości geograficznej a tu mamy aż pół godziny krótszy dzień. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kraków:
Świt cywilny - 06:17 - 06:52 (35 min)
@karokrakow: nie wiem jak Ty ale ja 2h ponad traciłem dziennie na komunikację miejską(z przesiadkami musiałem jeździć przez cały kraków tzn. z mieszkania do pracy i w drugą stronę ponad 2h łącznie), a jeszcze było tak, że studiowałem i jeździłem między mieszkaniem, uczelnią i pracą...
Teraz już nie widzę możliwości pracować inaczej, szczególnie że buduje dom na wsi i się planuje wprowadzić w drugiej połowie przyszłego roku ( ͡° ͜
Ja mieszkam w KRK przy granicy z Wieliczką i dojazdy do liceum, na studia czy do roboty zajmowały mi koło godziny w jedną stronę (poza okresem, kiedy pociągi fajnie funkcjonowały przed remontami - wtedy w 30 min byłam na uczelni) - także doskonale znam ten ból (jedyny plus to fakt, że więcej czytałam żeby zabić czas w MPKu).

Ja z kolei przenoszę się za niedługo w rejon Czyżyny/Huty więc czasem będę mykać