Wpis z mikrobloga

Zostałem okradziony przed chwilą w tramwaju. Miałem płaską, prostokątną przesyłkę i nie chcąc zajmować nią w tramwaju dodatkowego fotela położyłem na tych płaskich, specjalnie do tego przeznaczonych miejscach. Wybrałem sobie miejsce siedzące tyłem do niej w myśl zasady "cudze, nie ruszaj". Nie była ona dla mnie na tyle wartościowa by przy niej koczować. Poza tym chciałem sprawdzić kondycję dzisiejszej kultury w transporcie zbiorowym. I... zostałem okradziony. Wstaje na swoim przystanku, chcę wysiąść a tu nie ma. W trakcie jazdy słyszałem, że weszło do tramwaju jakieś wesołe, młode towarzystwo bo od razu zaczęły się głośne śmiechy, żarty itp. Więc w ciemno obstawiałbym na nich, ale tak naprawdę nie wiadomo. Co szokujące, ludzie w tramwaju wiedzieli, że kładę paczkę i siadam nieopodal, więc mogli domyślić się, że ktoś ją kradnie a nikt nie zareagował. I jeszcze jedno, to że dana paczka nie była dla mnie drogocenna nie oznacza równocześnie że jakiś śmieć może sobie ją bezczelnie kraść. Dzwoniłem do MPK chcąc dostać nagranie z kamerki (za moment by tutaj latała po internecie z widocznymi twarzami), ale powiedziano mi, że osobom prywatnym nagrań nie udostępniają tylko wyłącznie Policji. Jest 23:30 więc temat nie do ogarnięcia z policją w tym momencie ale może zaplusujecie tak aby śmieć miał szansę się do mnie zgłosić w wiadomości prywatnej celem odkupienia ukradzionych rzeczy nim to zgłoszę na policję? Mogę na Was liczyć?

#krakow #mpk #afera #prosba #kradno
Bunch - Zostałem okradziony przed chwilą w tramwaju. Miałem płaską, prostokątną przes...

źródło: Screenshot_759

Pobierz
  • 68
Wybrałem sobie miejsce siedzące tyłem do niej w myśl zasady "cudze, nie ruszaj". Nie była ona dla mnie na tyle wartościowa by przy niej koczować.

Co szokujące, ludzie w tramwaju wiedzieli, że kładę paczkę i siadam nieopodal, więc mogli domyślić się, że ktoś ją kradnie a nikt nie zareagował.


@Bunch: ale czekaj, dziwisz się, że ludzie nie zareagowali na zabieranie cudzej paczki, kiedy ty sam na swoją własną nawet nie patrzyłeś?
Wybrałem sobie miejsce siedzące tyłem do niej w myśl zasady "cudze, nie ruszaj". Nie była ona dla mnie na tyle wartościowa by przy niej koczować. Poza tym chciałem sprawdzić kondycję dzisiejszej kultury w transporcie zbiorowym. I... zostałem okradziony.


@Bunch: ręce mi opadły XD

patusy w krakowie nawet kwiatka potrafią #!$%@?ć z balkonu a ten mówi o eksperymentach

to się chłop naeksperymentował XD
ty sam na swoją własną nawet nie patrzyłeś?


@kasiknocheinmal:

ale swojego przybytku trzeba pilnować


@simsakPL:

Usiadł tyłem do własnej paczki XD


@NoMoRe:

Co to za patologia?
Nie pilnował, to znaczy, że można ukraść?!
Czy wy jakbyście mieli okazję to też byście ukradli?

Jak są walizki w samolocie i ktoś swojej nie widzi, to też komuś kradniecie, bo nie pilnował? Jak jedziecie rowerem do sklepu, wejdziecie na chwilę i nie
mk321 - >ty sam na swoją własną nawet nie patrzyłeś?

@kasiknocheinmal: 
ale swojego ...

źródło: pobrane (2)

Pobierz