Wpis z mikrobloga

Kurde różowa ze mnie brechta i robi #heheszki
Mirki taka sytuacja dzisiaj. Miałem podarte, sklejone taśmą dwie dyszki. No to myślę sobie, żeby uniknąć niezręcznej sytuacji z kasjerką przy pozbyciu się tego gówna spróbuję to przy okazji przepuścić w markecie na samoobsługowej. No i jestem dzisiaj w sklepie, jakieś tam drobiazgi za 57,57 zł. zrobiłem i płacę. Wrzucam najpierw te dwie dychy, wypluło. Drugi raz, wypluło. Trzeci i jest, łyknęło. Dobra pozbyłem się i dalej wrzucam te 7,57 bo kurna nienawidzę jak mi potem drobniaki wydaje. No i zostało 3 dychy do zapłacenia. W portfelu mam tylko 5 dych najdrobniej, to wrzucam i jest 2 dychy reszty. Zgadnijcie co mi zdzira wydała. Tak, moje poklejone, obsrane dwie dychy xd. Fred chciał wydymać maszynę, maszyna wydymała Freda.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Smarek37 - Kurde różowa ze mnie brechta i robi #heheszki 
Mirki taka sytuacja dzisiaj...

źródło: IMG_20231114_193646

Pobierz
  • 16
@Plp_: U mnie w auchanie i w leclercu na 100% nie można. Nawet są informacje tylko płatność kartą i tak jest odkąd pojawiły się te kasy x lat temu
@Smarek37: @pandagata w kauflandzie akurat zakupów nie robię bo mam nie po drodze, carrefour mam po drodze ale następna działka to auchan i są dosłownie obok siebie i jakoś wolę auchana, prościej wjechac wyjechać i zaparkować, wygodniej i sprawniej