Wpis z mikrobloga

Ciekawe co się zapowiada na finał #genzie wczoraj na kanale pojawiły się puzzle u Hani, dzis na głównym kanale. To, że chodzi o finał jest raczej jasne, z dotychczasowych puzzli jest na ten moment tyle co na zdjęciu, na górze jest pewnie data, ciekawe co pod spodem. Z morsa ponoć wynika, że mogą być we Włoszech. Na twitterku potezne genziary płaczą, że zamiast kolejnego #!$%@? odcinka ze stylówek czy innego zapychacza jest jakaś zagadka, nad którą trzeba spędzić chwilkę czasu i pomyśleć coś więcej, bo one biedne od soboty czekają na film XD #friz
justjane - Ciekawe co się zapowiada na finał #genzie wczoraj na kanale pojawiły się p...

źródło: F-6KTuCXIAAadrr

Pobierz
  • 22
@justjane: Ciekawe czy będzie T5M3, bo na razie chyba mają zbyt dużą ilość osób w uniwersum do tego stopnia, że sami czasami nie ogarniają. Ja myślałem szczerze, że oni puzzle na początku chcą wypuścić takie do sklepów. Te odcinki ze stylówki nie mają sensu w momencie kiedy laski ubierają wszystkich innych jak siebie no chyba, że ktoś jest facetem to mówią, że ciężko.
Udaj się do psychologa błagam


@Ranmaru: Mam się udawać do psychologa bo? To, ty jesteś chory psychicznie i próbujesz narzucać ludziom to jacy mają być. No, ale zapomniałem nie można oglądać kreskówek nie można oglądać genzie tylko czarne skarpetki do połowy łydki i powaga z której nic nie wynika
@Ranmaru: Nie rozumiem twojej ideologii, ja nie oglądam to ktoś inny też nie może XD Bo to jest bee

Do mnie też nie trafia takie coś i uważam, że jest to dla dzieciaków i tak faktycznie jest, patrząc na same komentarze to z 90% widowni to po prostu dzieciaki, ale #!$%@? mnie co kto ogląda ;) Przychodzisz na tag i się prujesz, skoro Cię to nie interesuje to masz milion innych
@Ranmaru: niby Cię #!$%@?, a odpowiedziałeś, to jak to jest? :) No ale dobra, odpowiesz czy "XD" to jedyny Twój argument? :)

piszesz jak dziecko Xd Ciebie "#!$%@? co kto ogląda" a mnie Twój komentarz XD


Aj, no i na co Ci to było dziecko na końcu "XD"? #!$%@?łeś fikołka kolejny raz

@danoneek: Cofnij się do szkoły i naucz się zadawać pytanie to Ci odpowiem chyba, że to zbyt trudne xd Powiedz mi co mnie obchodzą jakieś przegrywa z wykopu które mają o mnie złe zdanie? Nie upadłem tak nisko jak ty aby się tym przejmować dzidzja Xd