Wpis z mikrobloga

Szkoda, ze 90% mandarynek w sklepach to gowno. Sa zbyt nabite, trudno sie obieraja, nie sa slodkie i maja pestki w srodku, ktore odbieraja smak zycia jak rodzynki w serniku.


Dobra mandarynka musi miec wyczuwalny luz na skorce, latwo sie obierac, i byc delikatnie sflaczala, bez pestek. Wszystkie inne odmiany to kupa i szkoda ich kupowac


@jegertilbake: Myślałem, że tylko mnie to w-----a i że tylko ja jestem ekspertem od
  • Odpowiedz
  • 0
Szkoda, ze 90% mandarynek w sklepach to gowno. Sa zbyt nabite, trudno sie obieraja, nie sa slodkie i maja pestki w srodku, ktore odbieraja smak zycia jak rodzynki w serniku.


Dobra mandarynka musi miec wyczuwalny luz na skorce, latwo sie obierac, i byc delikatnie sflaczala, bez pestek. Wszystkie inne odmiany to kupa i szkoda ich kupowac


@jegertilbake: To sie k---a naucz odróżniać mandarynki od klementynek, bo widać pijesz do mandarynki
  • Odpowiedz
  • 0
Myślałem, że tylko mnie to w-----a i że tylko ja jestem ekspertem od mandarynek w tym kraju...


@WykopekNaPolEtatu: Wystarczy nie być upośledzonym, mandarynkę wywąchasz z kilometra, w sumie klementynkę tez, ale dopiero jak gnije, wogole nie wiem, jak to kwaśno słodkie g---o można pomylić, z której mandarynka smak czuć jeszcze kilka minut po zjedzeniu a zapach nawet do kilku godzin w pomieszczeniu gdzie sie ja obierało, nawet w dotyku klementynka
  • Odpowiedz