Wpis z mikrobloga

Mam satysfakcję, że będę mógł, jako wicemarszałek Sejmu, reprezentować półtora miliona wyborców Konfederacji. I jak się okazuje, po wczorajszym posiedzeniu Sejmu, również 7 mln wyborców PiS-u, który w rezultacie wczorajszego głosowania nie ma swojego reprezentanta w Prezydium Sejmu. Jestem jedynym przedstawicielem prawicy

— podkreślił Bosak.


Ależ temu typowi sodówa odwaliła, a nie jest tym wicemarszałkiem nawet 24h. Nie, nie jest żadnym reprezentantem wyborców PiSu, skąd mu się to odkleiło w ogóle xD Nikt go o to nie prosił, nikt z nim tego nie konsultował, nikt nie dał mu takiej akredytacji. Prawda jest taka, że na dzień dzisiejszy dzięki złośliwości opozycji 7 milionów wyborców PiSu nie ma swojego reprezentanta w Prezydium Sejmu i z pewnością nie jest nim także Bosak.

On może mówić wyłącznie za swój elektorat, czyli świrów, szurów i oszołomów, dyletantów ekonomicznych z paróweczkowej szkoły Korwina, sympatyków putinowskiej Rosji, antyszczepów, płaskoziemców, tarociarzy, specjalistów od khazarskich rajfurów, pijaków i smakoszy psiego mięsa, którzy - o zgrozo! - stanowią aż 7% czynnych wyborczo Polaków.

Chciałbym uspokoić wyborców PiS. Jest wola ze strony wszystkich klubów, by uzupełnić i przegłosować kandydata do Prezydium Sejmu z ramienia PiS.


Do tego ma wyjątkowo dobre insiderskie informacje jak na kogoś, kto wywraca stolik ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bosak #4konserwy #konfederacja #polityka
  • 10
Ja nie wiem, po co on się mizdrzy do PiSu, zamiast mówić to, co Braun.

Posady nie dostanie a tylko potwierdza, że byłby przystawką pisu gdyby wybory potoczyły się inaczej.
On jeszcze nie wie, że jakiekolwiek przepływy wyborców na prawicy będą w odwrotną stronę niż by chciał ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Romska_Palo_Ul_Laputa: na PIS głosowali starsi, na konfe młodzi. Ostatnie wypowiedzi Kaczora są w stylu jakiego nie powstydziliby się 20 lat temu przedstawiciele Ligi Polskich Rodzin (czyli pierwszej partii, z której ramienia Bosak był w sejmie)
@Romska_Palo_Ul_Laputa: nie chcę zaburzać twojej logiki, ale Trzecia Droga ma swojego przedstawiciela i nie ma potrzeby by był nim marszałek Bosak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do tego co mówi pis, to najprecyzyjniej przemówił w sejmie swoimi głosami. W prezydium jest tylko jedna osoba, która była przez Pis poparta. Zgadnij kto to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie wiem, po co on się mizdrzy do PiSu, zamiast mówić to, co Braun.


@Yuri_Yslin: on zwraca się do wyborców PiSu, a nie członków partii. Na prawdę nie trzeba być tytanem intelektu żeby domyślić się jaki jest w tym cel. ()