Wpis z mikrobloga

Wiem że "fajnopolacy" to określenie powiązane ściśle z tematami Ukrainy, ale idealnie też pasują do większości polaczków w marketach xD

Obnoszą się z tym swoim "dziękuję" jakby nie wiem co zrobiła XDDDD czaicie ze to jest jej obowiązek, ona tam pracuje i nie jest to jej przejaw dobroci? Po co dziekujecie? W kasie samoobsługowej też mówicie dziękuję?

#bekazpodludzi #niepopularnaopinia
  • 53
  • Odpowiedz
  • 1017
Po co dziekujecie?


@Goronco: Bo nie jesteśmy burakami i gburami. Umiemy też w "Dzień dobry" i "Do widzenia" albo "Miłego dnia". A najfajniejsze jest uczucie, gdy tacy jak Ty patrzą na nas, jak na debili. Serio ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W kasie samoobsługowej też mówicie dziękuję?


@Goronco: Tak, bo jeżeli nadejdzie dzień sądu i sztuczna inteligencja przejmie kontrolę nad światem to istnieje cień szansy, że będzie moją uprzejmość pamiętać i będzie dla mnie łaskawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Goronco na zawał byś padł jakbyś się dowiedział że na zachodzie obcy ludzie na chodniku się do ciebie uśmiechają i mówią dzień dobry xD
Albo dziękują za to że puściłeś ich na pasach xD
  • Odpowiedz
@Goronco: oh i to jest wlasnie piekny rozdzial "fajnopolakow" od "ch.u.jopolakow" czy jak wolisz, "chu.j.owych polakow". Pieknie sie tagujesz.

Dziekujemy, bo nie jestesmy gburami, gnojami i smieciami, ktorzy nie widza nic poza czubkiem wlasnego nosa. To sie z domu wynosi i patologia tego niestety nie uczy :)
  • Odpowiedz
@Goronco: co? W sensie nie mówisz „dziękuję” do osób pracujących w usługach bo to jest ich praca? Xd

Ja mówię dziękuję, bo ich szanuję i dziękuję za życzliwość i uprzejmość.
  • Odpowiedz
@Goronco wiesz, niektórzy są po prostu dobrze wychowani. A że jesteś dzikusem nie wiele różniącym się od małpy co się obrzuca gównem z innymi małpami to już raczej Twój problem.
  • Odpowiedz
@Goronco: Nasłuchają się w domach od rodziców i potem to wychodzi. Nasłuchają się kulturalnych zwrotów grzecznościowych i powtarzają.

Taki element, przeważnie też nie śmiecą, nie bazgrają po ścianach i nie plują na chodnik. Wyrastają na takich przez wychowanie. Wstyd.
  • Odpowiedz
@Goronco w budynku gdzie pracuję lubię do Pani sprzątającej przywitać się miło i z szacunkiem i życzyć miłego dnia. Dostaję z wzajemnością czy z nawiązką i gęba zadowolona na parę godzin.
A do kasy samoobslugowej jak sie cos zyebie to mowie "spiehdalaj" xD
  • Odpowiedz
@Goronco: masz do czynienia z drugim człowiekiem, któremu się należy szacunek, w ramach tego podstawy kultury i bycie po prostu miłym jest normalnym zachowaniem.

Oni nie pracują w sklepie żeby Ci usługiwać, tylko Cie obsługują, to co innego
  • Odpowiedz
@Goronco
kultura, wychowanie, chęć bycia miłym dla kogoś - piep.rzonym promykiem słońca w tym smutnym jak piz.da świcie.

Moze ciężko to zrozumieć, ale niektórzy tacy są.

Ja nawet czasem żart sypne. Ostatnio się z emerytka kłuciem bo wmawiała Ukraińcowi na kasie, że nie są słowianami - ruska wersja historii.
  • Odpowiedz