Wpis z mikrobloga

#bieganie #rower #triathlon #silownia
Hej.
Szukam sluchawek do wszystkiego co w tagach.
Pocę się jak ćwiczę i fajnie jak by nie wypadały z ucha. Chyba najlepiej douszne chyba że są jakieś lepsze rozwiązania.
Ważne żeby były głośne i miały jakis normalny bas a nie pierdzialy.
Kwota max 300 - może być taniej ;)
  • 8
@uhauha: Od 2,5 roku używam creative outlier air. Na palcach 1 ręki policze ile razy mi wypadła z ucha więc imo dobra statystyka. Wcześniej zmieniałem słuchawki co parę miesiecy bo któraś z powodu nadmiaru potu przestawa grać, te dobrze wytrzymują.
@uhauha: @nalej_mi_zupy te z kablem na szyi są lipne według mnie, miałem beatsy. Jak się kladlem na ławce to sztywny kabel powodował że wypadały, bluza lub kołnierz też powodowały że się ruszały
Najlepsze są douszne z noise cancelling, ja mam Sony xm4, są już xm5 które są mniejsze o 25% ale są w innym przedziale cenowym
@uhauha: Ja przerobiłem całą masę słuchawek i najlepsze dla mnie były JBL Reflect Response - płaciłem 279zł. Mega jakość, dobry bas,15h słuchania na jednym ładowaniu, nic nie wypadały, wiele razy zamoczyłem na deszczu i nic, miały pałąk którego nie czułem, dzięki niemu mogłem nagle wypiąć sobie słuchawki i wisiały. Niestety z tego co widzę, nie można ich już kupić niewiem czemu.
Jakiś czas temu dostałem AirPodsy Pro 2 i te są