Wpis z mikrobloga

Kelthuz: "Musimy zrobić formację liberalizmu walczącego, z mega muskułem, naszym sojusznikiem może być taka osoba jak dr. Piotr Napierała, który jest zdecydowanie bardziej racjonalny i cnotliwy."

Na to w odpowiedzi niedohab zaprasza Kelthuza na rozmowę na swój kanał.

Czyżby niedługo miał pojawić się czwarty muszkieter na plebanii? Do księdza doktora Napierały, posługanta Lecha Rocha Łukszy i Lepszego ministranta może dołączyć akolita Kelthuz, który sam w sobie jest niezłym gagatkiem. Swojego czasu np. dostał wyrok za rasizm (w swoich nieśmiesznych piosenkach, jak to orzekł sąd), w sumie tak samo jak posługant Lech xD Chociaż nie wiem, czy zamieszkanie Kelthuza na wikarówce nie spowodowałoby jakichś tarć na tle religijnym, bo jest on fanatycznym wyznawcą Izraela - więc może lepiej byłoby nazywać go rabin Kielkuc.

#napierala #kelthuz #ksiadznapierala #lepszyministrant #lepszykomentator
nornik12 - Kelthuz: "Musimy zrobić formację liberalizmu walczącego, z mega muskułem, ...
  • 15
@nornik12: Liberalny dream team! Pamiętam jak zasłużony dla tagu kolega @igor0906 twierdził, że Piotrula jest moralnie wyżej niż ten przestępca. To będzie ironia losu jak połączą strumienie.

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Przecież Pietras nie jest wolnorynkowym liberałem.

Kisnę.

Chyba zostałem pacnięty niewidzialną ręką wolnego rynku! Czuję to Kelti i Pietras. Prowadźcie! xD
@nornik12: Kukoltz to jest przynajmniej zabawny gość i jajcasz. Lubiłem słuchać jego recenzji burgerów z Maca. Chciałbym, żeby przyłączył się do tego dream teamu i zaczął im robić gnój.

Generalnie, żeby się dostać do tego klasztoru, nie trzeba spełniać żadnych kryteriów. Ksiądz stawia tylko jedno wymaganie – bezgraniczne uwielbienie, hołd napieralski, a potem grzeczne przytakiwanie i spijanie mądrości z dzióbka klechy. Możesz być pedofilem, mordercą, kanibalem bądź handlować narządami. Jeśli zgadzasz
@Zayatzz: i te slynne filmiki jak rozpisuja czokoszokowa diete za 100 zl na miesiac przechadzajac sie po biedronce w poszukiwaniu promocji xD te filmy osiagnely najwyzsza ogladalnosc kilkaset tys wyswietlen na jego kanale xD kethuz jest na 100% na jakichs prochach stabilizujacych samopoczucie, kiedys mu sie wyrwalo ze zmienil ksywe na miodek, bo mu lekarz psychiatra prowadzacy tak kazal xD
@Zayatzz: nie no, doceniam wklad pracy, oni uczciwie szczerze i nieironicznie z humorkiem pokazali ze mozna przezyc za grosze kupujac hurtowo z gazetek promocyjnych, tylko troche sie ten obraz klocil z byciem wygrywem donejtowym, za ktory kupili sobie nowy komputer do grania w gierki i wyzywania wszystkich od biedakow i levakow xD te filmiki zniknely po jakims czasie jak osiagnely kilkaset tysiecy wyswietlen xD