Wpis z mikrobloga

Zaraz. Jakiej trudnej sytuacji? Przecież kacapskie boty mówią, że Rosja kwitnie pod nieskutecznymi, dziurawymi jak rozpadające się sito sankcjami? Ględzą, że jeszcze więcej takich sankcji, a zachód zdechnie.
Przecież ich statystycy znieśli inflacje, prognozują nawet wzrost gospodarczy. Rośną w siłę podobno.
Co ten Miedwiediew.

#ukraina #rosja #wojna
Pobierz IdillaMZ - Zaraz. Jakiej trudnej sytuacji? Przecież kacapskie boty mówią, że Rosja kw...
źródło: 5
  • 3
@IdillaMZ to czytałem już wczoraj. W weekend chłodził koniak i są efekty.

Teraz ich bolączką wewnętrzną jest by wymyślić sposoby, by rosjanki chciały zachodzić w ciąże, a nie kogoś wykształcenie

Przykład

Dziewczęta muszą „przestać skupiać się na szkolnictwie wyższym”, ponieważ zapominają o porodzie” – powiedziała senator Margarita Pavlova.

Na pytanie, czy boi się zarzutów, że chce „cofać czas”, senator odpowiedziała: „Co w tym strasznego?”

Sama Pavlova ukończyła Państwową Akademię Kultury w Czelabińsku
Kumpel19 - @IdillaMZ  to czytałem już wczoraj. W weekend chłodził koniak i są efekty....
@IdillaMZ: Hm, jak tak Miedwiediew mówi to musi być źle.

Przypomniało mi się co ostatnio czytałem z pewnego ruskiego forum omawiającego artykuł z ruskiego portalu

Szef Tinkoff jest pewien, że Rosja stoi w obliczu „strasznego” niedoboru specjalistów IT. To jeden z dwóch głównych problemów kadrowych IT – drugi to dominacja pracowników o niskiej jakości, którym nie spieszy się z rozwojem w swojej dziedzinie. Wiedzą, że z powodu braku personelu i tak