Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, zacząłem pisać pierwszego MUZYCZNEGO harlekina dla przegrywów. Właściwie to już mam napisaną połowę, wybrane wszystkie piosenki i powinienem skończyć w tym tygodniu.

No dobra, ale co to znaczy MUZYCZNEGO?

To znaczy, że Nataniel, którego rodzice są właścicielami warszawskiej kancelarii prawniczej Praworządny&Praworządny, udaje się na imprezę i jego przygodom będzie towarzyszyć muzyka. Ja jako narrator, będę linkował do konkretnego utworu i informował, że należy go w danym momencie puścić, zatrzymać czy przełączyć na kolejny.

Pytanie czy ogarniecie coś takiego i czy w ogóle macie coś takiego jak głośniki albo słuchawki XD

Skąd w ogóle ten pomysł? Podczas pisania słuchałem sobie muzyki i zauważyłem, że dodaje nowego klimatu opowieści. Nie jest to tylko muzyka, która leci sobie gdzieś tam w tle, lecz pasuje do bieżącej akcji, a czasem słowa wręcz są połączone z tym co się dzieje w danym momencie, wszystko to nadaje harlekinowi nowego wymiaru.

Wcześniejsze moje opowiadania, gdzie pojawiał się Nataniel, lecz był w nich postacią drugoplanową(w najnowszym opowiadaniu będzie główną postacią) :

https://wykop.pl/wpis/57199369/majowka-u-nataniela-majowka-to-wspanialy-czas-ale-
https://wykop.pl/wpis/55564749/listonosz-pat-ryk-odcinek-2-walentynki-walentynki-

Postać Nataniela została także krótko wymieniona jako organizatora hucznych imprez w jednym z opowiadań @BlackpillRAW :
https://wykop.pl/wpis/51239303/coz-za-piekny-piatek-taki-upalny-sierpniowy-dzien-

Powiem wam, że jak wcześniejsze opowiadania pisałem tak z godzinkę na kolanie, tak najnowsze piszę sobie na spokojnie od kilku dni.

Będzie to także prawdopodobnie najdłuższy harlekin jaki pojawił się na wykopie, pojawi się dużo postaci, historia będzie wielowątkowa, będą motywy i motywiki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zdaję sobie sprawę, że może nie być wielu chętnych do czytania tak długiego i nowatorskiego harlekina, gdzie trzeba będzie jeszcze puszczać muzykę, którą matka będzie wam kazała wyłączyć, ale mogę wam obiecać, że będzie napracowanko.

Zawołam wszystkich plusujących na premierę.

Na zdjęciu poniżej Nataniel

#przegryw #harlekinydlaprzegrywow #blackpill #stulejacontent #tfwnogf #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
okrim - Słuchajcie, zacząłem pisać pierwszego MUZYCZNEGO harlekina dla przegrywów. Wł...

źródło: nataniel

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@okrim Czekam z niecierpliwością. Myślę, że skoro pracuje teraz zdalnie i mam sporo wolnego czasu i niespożytej energii to mógłbym nagrywać audiobooki z harlekinami wraz z obrazkami które przedstawiałyby poszczególne sceny. Nie można zmarnować potencjału tego universum!
  • Odpowiedz
  • 1
@BlackpillNaCalego: Normik detected ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W każdym razie, rozumiem Twoje uprzedzenia.

Nie wiem czy jesteś w związku z tym z góry negatywnie nastawiony do wszystkich harlekinów, ale ja od razu zaznaczam, że nie jestem incelem, tyllko failed normikiem, co zresztą widoczne jest w moich wpisach od lat.

W związku
  • Odpowiedz
  • 0
@BlackpillNaCalego: Nie wiem czemu mnie wrzucasz do worka z jakimiś redpillowcami i przezywasz od chorągiewek. Coś tam sobie uroiłeś na mój temat, ale to nie moja sprawa, z fartem.
  • Odpowiedz