Wpis z mikrobloga

To na co innego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@zgubiles_sie_jelonku: Wlasnie na to co sie teraz dzieje. Roznica polega na tym ze Ty myslisz ze sady by cos pisowcowi zrobily. A ja sie ciesze ze (oby) zostanie wywalony na zbity pysk. I wiesz co jest najllepsze?

Ze odbedzie sie to zgodnie z prawem :)

Bez reasumpcji, bez lamania prawa. Zasadami demokracji wiekszosc zadecyduje - jesli tak sie stanie
nie moze ulaskawic skazanych przez trybunał stanu.


@Rasteris: No i?

Miras ja sie juz nauczylem w zyciu. Wybierasz najprostsze rozwiazanie. Zawsze.

Jesli masz pewnosc ze cos zadziala to to stosujesz. Nie robisz sobie pod gorke.

Najprostszym rozwiazaniem jest po prostu wywalenie na zbity pysk.

Swoja droga to jakby nie lamala wczesniej prawa to byloby mi nawet jej zal. NIe dosc ze przegra to jeszcze jej wlasna partia wystawila ja na takie
Roznica polega na tym ze Ty myslisz ze sady by cos pisowcowi zrobily


@gorzki99: No myślę, bo słucham od lat, jak tylko jakiegos polityka chca pociągnąć do odpowiedzialności, że to na "polityczne zlecenie". Politycy wmówili wam, że wszystko w tym kraju jest polityczne, ale jakoś jak tylko zdobędą wladze, to nagle przestaje to być polityczne.

Ja tylko przypomne, że Pan marszałek Grodzki, w którego sprawie sa osoby, które chcą zeznawać pod
@zgubiles_sie_jelonku: Szklanej kuli to ja nie mam. Ale zapytam inaczej - jestes w 100% pewny ze te osoby ktore teraz chca zeznawac pod przysiega beda tak samo chetne przysiegac jak prokuratura bedzie neutralna a nie pisowska? No bo ja nie do konca.

Ale beda prawda?

A i nie musisz mi mowic "za dwoje" Zadne "wam' ja to jestem ja. Jeszcze nigdy nie widzialem zeby polityk odpowiedzial za swoje czyny. Za to
@zgubiles_sie_jelonku: zgubiłeś się jelonku ale najpierw pierdo***łeś podczas biegu głową o korzeń. To był chyba obok Marka ,,lubię nieletnie'' Kuchcińskiego najgorszy marszałek. Powinna poleciec chociażby za męża na OIOM i to jeszcze w poprzedniej kadencji. No chyba że zarzutka to zacna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chyba nikogo nie powinno dziwić że partia która mówi że rozliczy osoby łamiące prawo nie chcę osoby która na danej pozycji tego prawa nie przestrzegała.


@MrNobody567: dlatego w ich szeregach jest grodzki, giertych i do niedawna nowak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chehu: Oczywiście, że tak, jednakże historia ich poczynań w sejmie i poza nim moim zdaniem dyskwalifikuje ich z możliwości sprawowania funkcji, np. marszałka sejmu. PIS ma w parlamencie 191 posłów, a wysunęli kandydaturę Witek tylko dlatego, by teraz #!$%@?ć szopki, bo z toku sprawowania przez nią funkcji w poprzedniej kadencji ta kandydatura była z góry skazana na porażkę. Tyle ode mnie.
@zgubiles_sie_jelonku: przyczyniła się do złamania zasad jako marszałek sejmu organizując w białoruskim stylu reasumpcję głosowania powinna zostać #!$%@? w momencie, kiedy tylko to zrobiła, a PiS powinien znać Rules of Engagement i nie wypychać takiej kandydatury tylko schować ją do szafy.
@Gaboleusz: Przyczyniła się, to prawda, jednak opozycja nigdy nie zgłosiła wniosku o jej odwołanie. Wniosków o odwołanie ministrów bylo za to kilka.

Ja jednak się pozwolę nie zgodzić z tą całą sytuacją. Liczyłem na to, ze nowy Sejm będzie inny niż poprzednie. Witek można uchylić mandat, pociągnąć do odpowiedzialności przed sądami i wtedy odwołać - taka decyzja nie tylko pozwoliłaby na powrot na dawnych, lepszych obyczajow sejmowych, ale też i pozwoliła
@zgubiles_sie_jelonku: jeżeli chcą rozliczyć Witek to nie mogą jej wybierać na wicemarszałka, bo wtedy wkładają naboje do pistoletu pisowców w postaci argumentu jak taka winno to czemu ja wybroliscie!. Tak działają pisowcy. Dokładnie tak samo jak z tym nie złożeniem wniosku które cały czas przywołujesz i przywoływał też Błaszczak (nie złożyli, więc nie ma problemu = wyrazili zgodę na wicemarszałka, więc nie ma problemu). W KO zapewne wiedzieli, że nie mieli