Wpis z mikrobloga

Jedno czego nie trawię w internecie to manipulacja, jestem na nią uczulony od 2021 roku.

Stanowski manipulował
1. Mówił że pracował więcej od innych, kiedy to on najmniej ma filmów z sobą na kanale. Nie wiem czemu uważa, że jak porusza tematy dram w internecie i przez to ma większe wyświetlenia to oznacza, że pracuje ciężej niż inni? Cyrk normalnie. Jeszcze wypominanie, że wstaje o 7 xDDD
Drogi zakolaku oderwany od rzeczywistości, ludzie do pracy wstają o 4 w normalnym życiu, bo muszą dojechać do kołchozu, ojejku jak mi ciebie szkoda. A czemu nie weźmie pod uwagę faktu, że inni na kanale pracowali nawet do północy? To się nie liczy nie?

2. Jego mama NIE została zwolniona, tylko X firma (KS) zrezygnowała po prostu z usług firmy Y (jego matki, firmy księgowej). To jest manipulacja na którą sam się załapałem.

3. Zwyczajnie kłamał o borku, mówił że nie używał swoich social media do promocji materiałów. Borek co by o nim nie mówić, robił to jednak

3 manipulacje w 1 materiale to dla mnie za dużo, zakolak zaorał sam siebie.
O zasady chodziło? Chyba o hajs i tyle, bezczelny typ

#kanalsportowy #takaprawda #polskiyoutube #youtube #bekazpodludzi #famemma
  • 11
  • Odpowiedz
czyli jesteś tym 1% a 99% uważa że jednak zaoral KS 0 obiektywizm nie lubisz kogoś i twoja narracja wiadomo jaka jest szczekaj prze kabel dalej ale gowno to obchodzi.


@MarcinNajmanwku: Nie lubię zakolaka bo zwyczajnie manipuluje w swoim filmie
  • Odpowiedz
@BayzedMan: Stano ich zaorał bo chłopaki siedzieli na utkanej po jego filmie. Wiedzieli, że ma rację i nie ma co dalej drążyć.
Fakt, że jego film był pełny różnych dziwnych zagrywek ale takie jest życie.
  • Odpowiedz