Wpis z mikrobloga

Rick & Morty, 5. odcinek 7. sezonu

Wymiata. To będzie jeden z tych odcinków, które będą wspominane przez wiele lat.

Moim zdaniem świetny, tak jak cały 7. sezon, który faktycznie fabularnie jest na poziomie tych sprzed kilku lat. Ale oczywiście to kwestia gustu, każdy może mieć własne zdanie.

A jak Wam się podobał dzisiejszy odcinek?

#rickandmorty #rickimorty

----
Tag WykopX: #wykopwnowymstylu
WykopX - Rick & Morty, 5. odcinek 7. sezonu

Wymiata. To będzie jeden z tych odcinków...

źródło: temp_file2737138980208427867

Pobierz
  • 5
@WykopX: Jeszcze nie oglądałem. Ale ten ze "spagetti" był genialny, poziom odklejenia, i poruszane ciężkie tematy tabu, pozytywnie mnie zaskoczyły. Generalnie obecny 7 sezon zjada na śniadanie 5 i 6. Powrót do starego dobrego "odklejonego" Ricka i Mortiego, którzy szokowali, bawili i zostawiali takie przyjemne "wtf?!".
Moim zdaniem świetny, tak jak cały 7. sezon, który faktycznie fabularnie jest na poziomie tych sprzed kilku lat


@WykopX: uważam że bez przesady, wszyły jak na razie dobre 2 odcinki z 5, w sumie to bardzo dobrze i tak, zważywszy na to że jest dopiero połowa sezonu

A jak Wam się podobał dzisiejszy odcinek?


@WykopX: Nie takiego starcia się spodziewałem, ale jest wystarczająco satysfakcjonujące, na pewno najlepszy odcinek na razie
@WykopX: IMHO Odcinek był super. Na ten moment odcinki oceniam: 1 na 7/10; 2 na 5/10; 3 na 4/10; 4 na 9/10 i 5 na 10/10.

Dalej uważam, że to może być ostatni sezon. Mamy jako tako pozamykane wątki postaci pobocznych. Jerry i Beth^2 mają już w sumie zakończone swoje historie. W tym odcinku mamy final reveal z żoną Ricka i zakończony wątek vendetty.

Wątpię by wrócili do vibe'u z sezonu