Wpis z mikrobloga

  • 0
@Ur1z1eL: Tak dobrze się nie znam. Szukam budżetowców w cenie 500-1000 ze Snapdragonem. Poco w wersji PRO jest fajny, ale to już ok. 1400 i mniej więcej w tej cenie sporo dobrych rzeczy jest. Prawdopodobnie wezmę tego Poco 5G.

No i po promce. Już 1200 xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Ur1z1eL: Polecasz mi telefony, które widzę w cenach 1500-2000, a ja już mówiłem, że szukam czegoś pod tysiakiem. Kupiłem Poco, nawrzucałem kuponów, wyszło mi niecałe 800 zł i jeszcze słuchawki bezprzewodowe dorzucili, a akurat potrzebowałem. Ciekawe czy trafi się w tym tygodniu lepsza oferta na Black Friday, ale jak tak będę czekał na ruchanie to mnie wyruchają bez wazeliny.
  • Odpowiedz
  • 0
@Ur1z1eL: Jak chodziło ci o używane to spoko - ja szukałem nowego telefonu. Wcześniej miałem Redmi Note 5A Prime i właśnie się z niego przesiadam, bo ma Android 7 i aplikacje zaczęły znikać ze sklepu Google. Świetna maszyna i chyba pierwsza moja sytuacja, że to soft poległ, a nie hardware. Dlatego szukałem możliwie nowego modelu, abym miał nowszy system.

Zastanawiałem się jeszcze nad Motorolą, bo od miesiąca sypią się na nie
  • Odpowiedz
@Logytaze większość narzeka na Motki, dobrze jakbyś wziął coś z wolnym softem, ewentualnie Samsunga. Nówka A54 albo 53 celować może ceny będą niższe, a Soft ONE UI gites jest
  • Odpowiedz
  • 0
@Ur1z1eL: Do Samsungów mam uraz, bo przed tym 5A miałem jakiś gówno-model dorzucony do abonamentu. Jeszcze mi upadł podczas biegania i rozsypał. Bardzo się nagrzewał, gry na nim się cięły. Dobrze mi się pracowało w środowisku Xiaomi, więc szukałem koniecznie czegoś od nich, aby w przyszłym roku dostać aktualizację do HyperOS - mój Poco się załapie.
  • Odpowiedz
  • 0
@vulcanitu: Tak. I z tego co widzę większość Redmi z numerkiem 10 i dalej. To będzie bardzo szeroka aktualizacja. Poco jest z marca 2023 i prawdopodobnie wszystko z solidniejszymi flakami do 2 lat wstecz otrzyma HyperOS.
  • Odpowiedz