Wpis z mikrobloga

Redmi Note 10 PRO


@Logytaze: oba to kupy do grania, mają wydajność mojego poco f1 sprzed 5 lat xD jak chcesz pograć pograć teraz w poczki to szukaj tel z minimum 500k w antutu. wpisuj interesujące Cię modele i dopisuj kimovil. ode mnie polecam poco f3, 800k antutu. mam 2 lata i dalej nic nie tnie. używane dorwiesz za 700 zł, czasami były sprzedawane przez amazon za 800
  • 0
@robin_caraway: Poco X5 ma niewiele mniej Antutu od twojego telefonu, lepszy procesor i więcej RAM. Dzisiaj mi przyszedł - gra chodzi bez zarzutów. Dobrze, że nie słuchałem się wykopowych ekspertów, bo do dzisiaj niczego bym nie miał i modlił się o korzystną promkę na Mi Store.

Poco F3 wygląda fajnie, ale jak już wspomniałem nie szukałem niczego powyżej 1K.
@Logytaze @Ur1z1eL No jasne że poco bo ma więcej ramu, więc gra będzie działać w tle. TYLKO POCO REDMI NOTE 10 PRO TO GÓWNO KTÓRE ZNISZCZYŁO MOJĄ PRZYGODĘ Z TĄ GRĄ A BYŁEM ZAPALONYM GRACZEM PONAD 300 TYS ZŁAPANYCH POKÓW 200 MLN EXPA
Dosłownie ja skończyłem moją przygodę z tą grą właśnie w połowie 2021 jak wymieniłem poco na tego redmi note 10 pro.
5 lat grania, 300 tys złapanych poków poszło
  • 0
@binarius: Super. Oprogramowanie szybko chodzi. Z minusów aparat nie jest wybitnie dobry i dziwnie brzmią głośniki telefonu. Gdybym miał większy budżet to prawdopodobnie brałbym wersję Pro.