Wpis z mikrobloga

@OrgStJones: melanż, najebki na mieście a to gówno chyba 24h otwarte. Ostatnio o 3 w nocy mnie podkusiło go zjeść a o 6 na chacie sie obudziłem i po chwili blady na kiblu srałem.
  • Odpowiedz
@wuwuiks: Jak chcesz hejtować to miasto, to jest niezagospodarowana przestrzeń:
1. Jedziesz sobie na dowolne kamieniczne osiedle: Nadodrze, Ołbin, Trójkąt.
2. Wyjmujesz telefon, patrzysz w dół.
3. Robisz zdjęcia każdego kupska.

Profit? Codziennie masz tonę ŚWIEŻEGO contentu do hejtowania tego miasta za bród i smród.

Projekt nazywa się "Wrocław miasto z gówna". Licencja otwarta, można wprowadzać w życie.
  • Odpowiedz
@wuwuiks Byl tam jednocześnie największy szczur jakiego widzialem i najbardziej obrzydliwy kebab jaki jadłem. Minęły lata, a do dziś nie spieszy mi się z powrotem do Wrocławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sidhellfire: Ależ absolutnie. Na środku. Ostatnio jak odbierałem dzieci z przedszkola, to na odcinku 10 metrów robiliśmy slalom między trzema klockami.
  • Odpowiedz
  • 1
@wuwuiks Ciekawym jest jak większość mieszkańców tego miasta wypiera fakt że centrum oprócz paru enklaw to jeden wielki obrzydliwy slums.
  • Odpowiedz
Tam nie bylo wielkiej "sceny" z desek/palet czy cos wlasnie postawionej pod ta sciana, miesjce spotkan czy cus? Za pieniadze podatnika, nie bylo czegos takiego? To juz nie ma tego czegos? Piekne miejsce ale na standardy pakistanu. HA TFU na wladze miasta.
  • Odpowiedz