Wpis z mikrobloga

Okładka najnowszego numeru magazynu „Polityka”

Przedstawia premiera Morawieckiego na podobieństwo Pinokia, a jego ubranie jest w kolorach ukraińskiej flagi.

Czy zgadzasz się z przesłaniem okładki? że teraz największym problemem Polski jest Ukraina. A bez Ukrainy by się tutaj Nam Polakom żyło dużo lepiej i szczęśliwie?

#ukraina #polska #wojna #rosja #polityka
Kumpel19 - Okładka najnowszego numeru magazynu „Polityka”

 Przedstawia premiera Mora...

źródło: temp_file6776051579963621442

Pobierz

.....

  • Zdecydowanie Tak 28.1% (161)
  • Raczej Tak 13.6% (78)
  • Raczej Nie 13.1% (75)
  • Zdecydowanie Nie 29.9% (171)
  • Nie wiem, trudno powiedzieć 15.2% (87)

Oddanych głosów: 572

  • 21
  • Odpowiedz
@Kumpel19: mam gdzieś twoje tłumaczenia. Jesteś manipulantem co chetnie udowodnię wszem i wobec. Łączysz niepowiązane wątki. Coś co działa na widzów russia today nie działa na zachód od Odry
  • Odpowiedz
  • 19
@Grzesiok: Wykopki przechodzą od czerpania wiedzy z czytania samych nagłówków artykułów do czerpania wiedzy z okładek gazet już nawet bez czytania XD
  • Odpowiedz
  • 0
@neib1 ok, to w ramach podziękowań, mimo ze konto mam sędziwe, to na mojej będziesz pierwszy.. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Grzesiok: #!$%@? jak nie ma powiązań. Każdy dziennikarz wie, że plebs pamięcią sięga najdalej rok wstecz(patrz COVID). A tak się składa, że rok temu temat Ukrainy był grzany do czerwoności, a po roku i polityka rządu i pianie opozycji i sranie w meainstreamie pokazały, że wszystko to marne na, bo mentalności Ukraińców się nie zmieni i wizerunkowo to się nie spina, więc porażkę polityki względem Ukrainy można zwalić na odchodzący PiS.
  • Odpowiedz
@Grzesiok: nie, ma on oryginalny kolor, a w dobie grafiki komputerowej i możliwości zmiany barw na choćby pisowskie z dodaniem logo, co potrwałyby 3 minuty zostawienie takich barw, sugeruje tylko i wyłącznie celowe działanie.
  • Odpowiedz
@vartan: Tu nawet nie trzeba weryfikować, bo ubiór pinokia jest sprawą dość znaną dla ludzi wychowanych na bajkach disneya. Śmiechu warte są te kacapskie stękania. Ofensywa idzie im tak dobrze jak manipulacje w sieci
  • Odpowiedz
@Grzesiok: ja #!$%@? xD typie weź, może się trochę rozejrzyj dookoła, nawet w nie słuchaj OSINtowcow, tylko zobacz w mediach głównego nurtu. Kontrofensywa, jest już przegrana. Ludzi już się psychologicznie przygotowuje na zakończenie konfliktu. Pytaniem będzie, czy będzie to całkowita przegrana, jakiś traktat pokojowy, czy zawieszenie broni i w każdym z tych wariantów Ukraina jest przegrana pod każdym względem. Tym samym cała pomoc zachodu, służyła do przegrania wojny i teraz pytanie
  • Odpowiedz