Wpis z mikrobloga

Czołem Mirabelki & Mirki

Przymierzam się do wystawienia / sprzedaży:
Apple Macbook Pro 15" Mid 2019 A1990 EMC 3359

~3000 pln;

- CPU: Intel i7 2.6 GHz (6 rdzeni);
- RAM: 16 GB DDR4 2400;
- VGA1: Radeon Pro 555X 4 GB GDDR5;
- VGA2: Intel UHD Graphic 630 1,5 GB;
- Wyświetlacz: Retina 15,4” 2880x1800;
- HDD: SSD 512 GB;
- Bateria: 426 cykli, status normalny / good;
- Klawiatura: QWERTY;
- System: MacOS Sonoma 14.0;
- Akcesoria: oryginalna ładowarka + naklejki, opcjonalnie pudełko z innego modelu do postawienia sobie na półce ;) ;
- zakupiony we wrzesniu 2019;

Sprzęt jest zadbany, praktycznie bez śladów użytkowania. Trochę sprzętu ode mnie już jest wśród Was, więc może i ten znajdzie tu szczęśliwego nowego właściciela. W przypadku choćby minimalnego zainteresowania zdjęcia wysokiej jakości dostępne tu / PW / e-mail.


#sprzedam #sprzetkomputerowy #laptopy #apple #macbook
  • 11
@nalej_mi_zupy:
To jest wstępna wycena na podstawie: tych wyników wyszukiwania.
I wyszło, że w tej cenie albo są starsze rocznikowo modele albo z 2x większą liczbą cykli i zalecany serwis. Poza tym, Mirki zawsze mają upust w stosunku do ceny z ogłoszenia. Pazerny nie jestem, jak ktoś się będzie z klasą targować to będzie go mieć za mniej ;)

@rybak17:

macbooka na Intelu

Intel ma też swoje dobre strony, na
@Richtig_Piwosz: System do grania na starym Intelu 9 generacji i starym gotującym się radeonie z oszałamiającym 4GB pamięci?
Współczesne macki z ARM lepiej sobie poradzą przez emulacje niż ten stary Intel.

Zresztą kto kupuje macbooka do grania? XD
@rybak17:
Pewnie nikt nie kupuje maka stricte do grania.

U kogoś raz spotkałem windę na macu. Co mi podsunęło dość karkołomny pomysł.

Od lat chciałem "zagrać" w GTA V. I tak się złożyło, że A1990 był najmocniejszym sprzętem jakim dysponowałem. I miałem ich 3 sztuki (EMC 3215 i EMC 3359). To postanowiłem skorzystać. Niestety mnogość klawiszy (w porównaniu do Vice City i San Andreas) spowodowała, że zrezygnowałem.
Moja determinacja by w

@nalej_mi_zupy: @rybak17:
W 12 dni od wystawienia poszedł za kwotę wywoławczą.
W ostatni poniedziałek ogłoszenie zrobiło się wyjątkowo popularne (zapytania) i odstąpiłem od możliwości negocjacji.

Przyszła kolej na 2x MacBook Pro 13" 2015 i MacBook Pro 15" 2013. Zdaję sobie sprawę, że lekko nie będzie. Ale nie każdy jest programistą 15k ;)
@Richtig_Piwosz:
Ciekawe czy poszedł świadomie - czyli ktoś zrobił risercz czego potrzebuje czy kupował jabłko, żeby było jabłko i się zmieściło w budżecie.

Ostatnio w swoim 13" Pro 2013 wymieniłem baterię (btw. ciężko znaleźć taką, która trzyma parametry) i komputer śmiga zajebiście. Do tego jakoś wykonania to jest klasa. Jak na 11-letni komputer daje radę, więc pewnie znajdą się amatorzy na takiego.

@nalej_mi_zupy:
Wiem tylko tyle, że nabywca ma lub miał 13" i chciał większego.
Z pewnością budżet to istotna część transakcji. I tak jak wspomniałem podając linka w tej cenie były albo rocznikowo starsze albo strucle.

Pamiętam egzemplarze jak jednym z pytań było: czy logo na klapie się świeci :D
I zacząłem taką informację umieszczać w ogłoszeniu. Bo wiadomo, z nieświecącym logiem dostaje się gorsze miejsca w starbaksie ;)