Wpis z mikrobloga

  • 12
@GrimesZbrodniarz: bardzo, Woronowicz gra rolę życia :D też byłem bardzo sceptycznie nastawiony ale dzięki temu że nie skopiowali w ogóle oryginału to jest super. Spojrzenia w kamery czy setki są z The Office, cała reszta jest "nowa".
  • Odpowiedz
  • 6
@GrimesZbrodniarz: nie jest, wszystkie edycje the office na całym świecie kopiowały 1:1 tylko że w swoim języku.
Dla mnie jest to jeden z najlepszych polskich seriali. Ja jestem fanem The Office i polska wersja wyszła zajebiście. Jako jedyna na całym świecie nie licząc wersji USA wypuściła 3 sezon :)
  • Odpowiedz
ale dzięki temu że nie skopiowali w ogóle oryginału to jest super. Spojrzenia w kamery czy setki są z The Office, cała reszta jest "nowa".


@MrBeast: Przecież jest wiele wątków i żartów jak w amerykańskiej wersji, był chociażby parkour, alarm pożarowy, szkolenie o różnorodności, biurowy romans itp., chyba w większości odcinków jest coś, co już było.
  • Odpowiedz
@MrBeast to jest jego siłą, że jest bardzo polski, jednocześnie jednak nie sprzeda się za granicą, bo wiele żartów, sytuacji jest zrozumiałych tylko dla Polaków (np. setka przed jednym z odcinków pierwszego sezonu gdzie Michał parodiuje słynny wywiad Dudy albo odcinek o krzyżu).
  • Odpowiedz
@MrBeast: trzeci sezon najlepszy ze wszystkich jak do tej pory, zobaczymy co nam zafundują dalej
póki co The Office PL to takie 7,5/10, czyli całkiem udany produkt jak na nasze standardy
  • Odpowiedz