Wpis z mikrobloga

Szukam perfum męski. Magnetyczny, wieczorowy. Nie wiem jak opisać, jestem lajkonikiem #pdk Coś w stylu żeńskiego Pure XS lub Carolina Herrera Good Girl które bardzo mi się podobają. Może nie być jakiś popularny, odlewany arabski czy kij wie jak Wy to tam zwiecie. żeby różowa zastanawiała się co to ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dotychczasowe męskie perfumy z jakimi miałem styczność są mi zbyt słodkie. Np Invictus, Blue Seduction, CK Eternity. Chrome Azzaro lubię ale to nadal nie to.

#perfumy #modameska
  • 16
@Bonsoul: Naxos jest słodki ale nie przesłodzony jak inne wyżej wymienione, słodkość w naxosie jest naturalna, przyjemna i przełamana chłodną lawendą z tytoniem. Nie lubię słodziaków ale Naxos jest top. Noir Extreme jakościowo też top ale dla mnie czegoś mu brakuje. Poza tym dał żeńskie slodziaki jako przykład. Miał być magnetyczny i wieczorowy to jest. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aeterna: a ja bym walnął na wieczór cartier declaration d'un soir. Świeżo, uniwersalnie że można w dzień śmigać, ale z ekstra twistem w postaci gdzieś tam w tle przebłyskującej róży.
No, a oprócz tego może trochę słodsze sex sea lorenzo pazzaglia, franck boclet tobacco, albo gisada ambassador intense.