Wpis z mikrobloga

"Usraelizacja" xDD co to k---a w ogóle znaczy?


@bacaa90: To samo co "Ukrainizacja" tylko w stosunku do USA pod żydowskim zarządem powierniczym. Mówiąc prościej chodzi o to by Polska nie była zmuszana przez swoich zagranicznych "przyjaciół" do udziału w konflikcie na bliskim wschodzie, żeby nie była zmuszana do opowiadania się po jednej ze stron, do brania na siebie kosztów tego konfliktu czy do przyjmowania tak zwanych uchodźców, przesyłania pomocy, militarnej czy finansowej i tym podobnych rzeczy.

#konfederacja #bekazkonfederacji #k0nfedepis #bekazk0nfedepisu #bekazprawakow #bekazpodludzi #neuropa #polityka
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patykiem_pisane: Poczytaj, jest mega interesujące. Pod pole bitwy mógłbym próbować podpiąć specjalsów którzy jeżdżą tam teraz w konwojach, zwłaszcza po oststnich atakach na bazy USA w Iraku. Bo chyba wiesz co tam robią oprócz szkoleń, prawda? No ale tego nie zrobiłem.
Powtarzam jak krowie, że na samym początku napisałem że są tam gdzie się nic nie dzieje. A ty dalej przyjmujesz jak krowa. Zaprzestań już się błaźnić.

Więc albo pokaż
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Mnie interesuje bo brałem udział w treningach taktycznych xD I się tym interesuję. A podałem definicję bo w terenie to może i rolnik pracować.

Serio. Gdybym uważał ze walczą to bym nie napisał na samym początku, że są tam gdzie się nic nie dzieje.
Z resztą z tym nic to też tak umownie. Bo drony i b---y tam z różną intensywnością przecież się zdarzają systematycznie. Nawet ostatnio Amerykanie zbombardowali
  • Odpowiedz
@MrPerfetc Ja też jestem w stanie podać Twój komentarz w którym napisałeś że nic się nie dzieje tam gdzie są Polacy, tylko że w Iraku faktycznie działa państwo islamskie, więc zrobiłeś z siebie idiotę która sam sobie przeczy. Polska bierze udział w operacji przeciw Isis ale tam gdzie nie ma isis, co nie jest zgodne z prawdą w wielu płaszczyznach xD
  • Odpowiedz
No dobra, to teraz podaj przykład walk z ISIS w rejonie baz w Iraku gdzie stacjonują Polacy( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MrPerfetc: Chwileczke naisałeś

Na szczęście są tam gdzie nic się na razie nie dzieje. Są w Iraku, Jordanii, Kuwejcie i Katarze.


To zdecyduj się czy isis jest w Iraku czy nie idoto XDDD
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: zgubiłeś wątek, więc jeszcze raz, tylko powoli.

Co ja napisałem.
Polacy są w Iraku, w rejonach w których nic się nie dzieje. Nie toczą się walki.

Ty napisałeś że ISIS jest w Iraku, więc
  • Odpowiedz
@MrPerfetc Nie debilu. Napisałeś że są tam gdzie nic się nie dzieje i wymieniłeś państwa w tym Irak. Jasno wynika z tego że Iraku nic się nie dzieje, a jeśli masz problem z tym to wracaj do podstawówki, bo czytanie i pisanie ze zrozumieniem to jakaś czwarta klasa.

Tak napisałem że Isis działa w Irak, bo to prawda ty za to chyba twierdzisz że działa ale nic się nie dzieje co
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Chyba nie złapałeś o czym mówimy.
W którym regionie Iraku działa ISIS a w którym są Polacy i jaka jest odległość między nimi.
Jeśli odpowiesz sobie na to pytanie to zrozumiesz o co pytam i czemu napisałem że są w Iraku ale w miejscu w którym nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@MrPerfetc Ty chyba nie załapałem. Ze Polacy są tam gdzie nic się nie dzieje i wymieniłeś państwa min Irak Jordania, Kuwejt czy Katar. I faktycznie w trzech państwach nie licząc pojedynczych ataków terrorystycznych nic się nie dzieje. Ale wymieniłeś razem z nimi Irak gdzie Isis na północy ( faktycznie nie tam gdzie są Polacy po są gdzieś tam w centrum już bazy nie pamiętam) stworzyło własne państwo i twierdzisz że w
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: No to właśnie pytam się ciebie, jakie to starcia były w rejonie gdzie są Polacy. Bo może o czymś nie wiem nowym.
I tak napisałem że są tam gdzie narazie nic się nie dzieje. Może się pomyliłem.
Gdzie w centrum są?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Dzbanie napisałem że są w miejscach gdzie narazie nic się nie dzieje. To tak jakbyś chciał udowodnić że jak na Ukrainie jest wojna to jak ktoś jest teraz we Lwowie to tam trwają walki.
Zrobiłeś z siebie idiotę i teraz czepiasz się każdego słówka żeby zachować resztkę godności.
Było śmiesznie, ale w sumie to się zrobiło nudne. Narka
  • Odpowiedz
@MrPerfetc Dzbanie napisałeś że są w miejscach w których nic się nie dzieje i wymieniłeś IRAK Jordania, Kuwejt i Katar. Zrobiłeś z siebie podwójnego idiotę i teraz uciekasz bo straciłeś resztki godności, co za idiota XD
  • Odpowiedz