Wpis z mikrobloga

Macie sny, że w snach chce wam się spać? Miewam takie od baaardzo dawna i zawsze je pamiętam bo bardzo się męczę. Problem polega na tym, że w śnie mam gigantycznie ciężkie powieki (w realu takich nigdy nie mam) i na silę je podnoszę by uczestniczyć w wydarzeniach w śnie (jak to we śnie abstrakcja mało co pamiętam z nich), by widzieć co się dzieje b. często z kimś rozmawiam w takich snach i gadam z kimś i widzę go przez szparkę między powiekami bo ledwo co je podnoszę. Sny są co jakiś czas i nie jest to uwarunkowane od zmęczenia rzeczywistego ale budzę się zawsze zmęczony po nich... Chce mi się spać a na siłę podnoszę te ciężkie powieki...

[teraz taka myśl mnie przeszła, może przez te sny łączę się z moim drugim ja na drugim końcu świata jakimś Chińczykiem bo naprawdę 80% takie snu to widzę przez szparkę między powiekami]

#sny #sennikwykopowy #rozkminy #zalesie #truestory
  • 11
@S-v-en: ostatnio miałem po raz pierwszy sen gdzie się obudziłem #!$%@? gigantycznie. Brałem udział w konkursie video (to prawda akurat, niestety przegrałem) no i pytam się jednego z Jury czemu przegrałem a on, że coś tam coś tam zrobiłem i to niezgodne z regulaminem a ja, że czytałem regulamin tysiąc razy dokładnie by film był zgodny z nim (to też prawda) a ona swoje i ja swoje, ciągle się kłóciliśmy, przekonywaliśmy,
@M4h00n: Ja z kolei mam tak że jak śni mi się że gdzieś idę, to mam w cholerę ciężkie nogi a przejście kilu metrów zajmuje mi kilka minut, ale nie zauważyłem żebym był po tym zmęczony w realu albo nie umiał tam chodzić
@M4h00n: Ja raz na jakis czas mam sny typu matrioszka. Sen we śnie. Budzę się a tu okazuje się ze to dalej sen i tak kilka razy.

Kiedys sie obudzilem na serio i wyglupiony nie bylem pewny czy tym razem na serio :)

Czysta incepcja ;)
@M4h00n: W ogóle to polecam zapisywać sny, opisywać każdy szczegół który nam się śnił. Wydłuża to pamięć snu jak i same sny. Kiedyś co dzień chciało mi się opisywać moje sny, już po kilku dniach takich zabiegów budziłem się z historią której opisanie zajmowało mi kilkadziesiąt minut. Sny stawały się coraz dokładniejsze i dłuższe.
@M4h00n: takiego uczucia nie mam, ale opowiem Ci jeden z moich najb. wkurzających snów. Otóż śniło mi się, źe spałam i obudziło mnie parcie na mocz. Wstałam, usiadłam na sedesie, po czym ocknęłam się na łóżku, w kałuży. #!$%@? jak nie wiem pognałam do łazienki...po czym trzeci raz obudziłam się, tym razem na sucho i naprawdę ;D
@xIRONx: oczywiście, że oglądałem.. myślisz że mam rozdwojenie jak główny bohater? ;)) Że obok mnei chodzi mój Brat Pitt ? :) Ale szczerze muszę koniecznie ten film sobie odświeżyć.

@worldmaster: Zawsze chciałem mieć taki sen ale nie miałem niestety jeszcze :(( (albo nie pamiętam)

@c_u_k: no to niezły mindfuck mi tez się śni, że chce mi się lać i że leję w śnie jednak później na szczęśćie budzę się
@M4h00n: ja zauważyłem, że jak mi się śni, że właśnie mam otwarte oczy to wtedy w rzeczywistości też mam otwarte.

Człowiek w nocy co jakiś czas otwiera oczy bo tak sprawdza czy już jest dzień i czy już jest jasno i trzeba wstawać. Powierzone info było na głównej i na national geographic.
@kessubuk: Otwarte oczy podczas spania to moja specjalność :) szczególnie podczas spania w dzień ile to moja dziewczyna zaczynała do mnie mówić bo myślała, że się przebudziłem a ja po prostu spałem z otwartymi oczami. Szczerze, wygląda to dość strasznie - robiła mi wtedy zdjęcia :D