Wpis z mikrobloga

Dzisiaj lewactwo z wykopu szczęka zębami z nienawiści. Dziś jest ten dzień - 11 listopada najbardziej znienawidzone święto dla nich. Jak można bronić ojczyzny? Jak można walczyć o ojczyznę? Jak można bronić i walczyć o to by język polski nie wymarł? A na co to komu, a komu to potrzebne?
Tacy kosmopolici a jednak tutaj siedzą, żyją, pracują, leczą się, zakładają firmy, rodziny. Codziennie jednak plują jadem, jaka to Polska jest nietolerancyjna ( spróbowali by pojechać do Izraela i zobaczyć reakcje przypadkowego żyda na Polaka) i homofobiczna.

My, którzy urodziliśmy się po wojnie, w wolnej Polsce nie jesteśmy w stanie wyobrazić sobie odczuć Polaków, którzy walczyli o to byśmy mogli żyć w wolnej Polsce by lewactwo mogło żyć w wolnej Polsce. My nic nie wiemy o trudzie i poświęceniu. Nawet język polski potrafimy kaleczyć lekceważąc to, że ktoś kiedyś walczył o to, byśmy dziś mogli posługiwać się nim tutaj, byśmy mieli swoje miejsce na mapie w świecie, byśmy nie musieli się tułać. Doceńmy to, chociaż dzisiaj.

#polska #bekazlewactwa #swieta
  • 16
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Potwierdzam. Bardzo cierpiałem będąc jeszcze niebytem nawet nie w zamysłach moich rodziców, który również byli wtedy niebytami, że mógłbym nie urodzić się w Wielkiej Polsce. Ten pierwszy krzyk gdy pojawiłem się na świecie to był właśnie krzyk szczęścia, że rodzę się w Polsce i brzmiał mniej więcej tak:

"Kuuuuuuuuurłłłłłaaaaaa"
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: nie, po prostu to mi sie nie klei i nie lubie hipokryzji
¯\(ツ)/¯

Hurr durr lewki lewactwo szczeka zebami z nienawisci, takie swieto bul dupy itd.

Zeby wczesniej: hurr durr idioci i debile glosowali na xyz niczego, sie nie nauczylismy, jestesmy straceni. Szczekanie zebami z nienawisci, bo ktos zaglosowal na...
@Yenn_z-Wyspy7Slonc: widzisz kolezanko, ja to juz za stary jestem na wykop. Pamietam Tejkowskiego, ktory przemawial na rynku we wroclawiu, zeby chwile pozniej jego zwolennicy w brazowych koszulach, urzadzili sobie marsz wesolo #!$%@? flagami z krzyzem celtyckim. A potem radosnie rozpierzchli sie po znanych miejscowkach w poszukiwaniu "brudasow".

Dokladnie tem sam krzyz rysowaly chlopaki, ktorzy probowali mnie dorwac w podstawowce bo mialem plecak "kostke" jeszcze z czasow harcerstwa i zapewne sila wytlumaczyc
@PurpleHaze: daleko mi do takich skrajnych postaw o których piszesz, za moich czasów skini z punkami też się bili pamiętam to i widzę że dużo się zmieniło od tamtych czasów. Skrajne poglądy, rasiści, faszyści są wszędzie i nie utożsamiałabym tego ze świętem niepodległości, bo to nie ma sensu.
jak wybieramy PiS to jesteśmy głupcami


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: głupstwem to jest tworzenie jakiejś parodii systemu duopartyjnego, w którym na przemian masz u władzy tylko pisiorów z kodowcami. Jedyne czym się różnią to czy dymają ludzi w tęczowej czy biało-czerwonej otoczce, poza tym są takimi samymi szkodnikami.

jakoś kraj trzeba uzdrawiać


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: Do władzy zostali wybrani ludzie, którzy z radością i służalczością będą się zgadzać na wszystkie pomysły oligarchów z Brukseli, które
nie utożsamiałabym tego ze świętem niepodległości


@Yenn_z-Wyspy7Slonc: No, ale jednak to te skrajne grupy organizują marsz i zapraszają inne skrajne grupy na niego jak np. Forze Nuove. O incydentach nie będę wspominał, bo w sumie z czasem jest ich mniej, ale bawi mnie zrzucanie winy na burdy na prowokacje przez policje itp. w w tych sytuacjach, które dawniej się zdarzyły.