Wpis z mikrobloga

Od wczoraj mam #iphone i kilka pytań bo zaraz mnie coś trafi:
1. Czy mogę wyłączyć dźwięk podczas instalowania aplikacji z appstore? Za każdym razem po potwierdzeniu instalacji mam plumkajacy dźwięk pomimo wyciszenia telefonu
2. Czy zmiana wielkości klawiatury Gboard jest niedostępna na #ios?
  • 35
@bruuh nie, nie działa doskonale. Miałem X, mam 11, mam 15 pro max.
X już 3 lata temu do niczego się nie nadawał i w cenie używanego X były lepsze nowe telefony.
Co prawda to jest 4 letni telefon ale pewnie sporo osób potwierdzi że P30 / P30 pro nadal nadal działa lepiej niż nie jeden średniak.

Rzucać się można do Samsunga że ich szroty z exynosem działają ujowo i robią zły
@bruuh: Już nie przesadzajcie z tym zamulaniem androidowców z czasów jak miały 512 mb ramu. Teraz siedzę na Pixelu 6a, a więc nawet nie na falgowcu, a pomimo już dwóch pełnych uaktualnień androida nie zwolnił ani trochę. Sprawa inaczej wygląda na szrotach pokroju Poco czy Xiaomi z bloatwarem, ale na czystym andku z flagowej Motorli czy nawet najtańszym Pixelu nie będziesz miał problemów przez lata.
@Anonek463 w jaki sposób? Mam co prawda ustawiony inny niż domyślny dźwięk, ten stary z iPhone, ale ustawilem go dawno temu i przechodził z telefonu na telefon. Gdzie i jak można wybrać swoje własne mp3 bez użycia komputera?
@kidi1

@AcyX: Nie wiem czy wiesz, ale w ustawieniach nie da się ustawić własnego dzwonka :)


Można - tylko jest tym sporo zabawy i nie że 3 kliknięcia i masz swoją ulubioną piosenkę czy coś. Na Apple musisz pobrać aplikację GarageBand. Wiem bo moja różowa ma ipchona i zmieniała.

@dzieju41 A do bocznego przycisku czy tam przełącznika nie można podpisać różnych funkcji?
@GwachQar: A tego nie wiem, wiem tylko że jak żona wyciszyła iphona to on sobie normalnie dzwonił ale ktoś jej powiedział, że to się robi bocznym a co tam jeszcze to nie wiem.
Swój dzwonek to do tego jeszcze krótki i w pętli, też ustawiałem żonie za pomoca GB.
@kidi1 W ustawieniach nie - ale zewnętrzną aplikacją można. Pewnie rozchodzi się tutaj o zmianę formatu pliku dźwiękowego na applowski, a przynajmniej tak myślę.
@bruuh: @AcyX
AD. 1 - da się. Nie wiem, jak, ale na pewno się da, bo ja nie mam żadnego dźwięku przy instalowaniu aplikacji, jedynie wibracje. Gdyby nie ten post, to nawet bym nie wiedział, że tam jakiś dźwięk jest.