Wpis z mikrobloga

Od wczoraj mam #iphone i kilka pytań bo zaraz mnie coś trafi:
1. Czy mogę wyłączyć dźwięk podczas instalowania aplikacji z appstore? Za każdym razem po potwierdzeniu instalacji mam plumkajacy dźwięk pomimo wyciszenia telefonu
2. Czy zmiana wielkości klawiatury Gboard jest niedostępna na #ios?
  • 35
  • Odpowiedz
@AcyX: 1. nie da się
2. nie da się, poza tym po aktualizacji do iOS 17 klawiatura od apple jest lepsza (lepszy słownik)
  • Odpowiedz
@AcyX: ten uczuc, kiedy przesiadasz sie z gowno systemu (android), na 8 cud swiata softwarowego (ios) i na wiekszosc twoich pytan o ustawienia, odpowiedz brzmi:

"nie da sie"

( )
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: każdy system ma swoje plusy i minusy, na androidzie możesz zapytać jak zrobić żeby dwuletni flagowiec nie zacinał się i odpowiedź też będzie "nie da się"
  • Odpowiedz
@hadrian3: masz na myśli dyktowanie w klawiaturze? hmmm szczerze mówiąc czasem tego używam i nie zauważyłem znaczących róznic vs google assistant
  • Odpowiedz
Czy mogę wyłączyć dźwięk podczas instalowania aplikacji z appstore? Za każdym razem po potwierdzeniu instalacji mam plumkajacy dźwięk pomimo wyciszenia telefonu


@AcyX: jesteś chyba pierwszą osobą na świecie, która daje chędożenie o taką pierdołę
  • Odpowiedz
@kidi1: no jak się nie da jak się da? Jedyna opcja to wgranie go przez komputer, no chyba że ktoś zamierza płacić za dzwonki w appstore

@AcyX wycisz telefon i nie będzie żadnego dźwięku
  • Odpowiedz
@kidi1: no napisałeś jednoznacznie że w ustawieniach nie da się wybrać własnego dzwonka, jakoby nie było w ogóle takiej opcji, a jest tyle że wymaga przesłania dzwonka do komputera i później można go z ustawień wybrać.
  • Odpowiedz