Wpis z mikrobloga

Rozumiem że Stanowski chciał sprawiedliwszego podziału pieniędzy ze względu na wyświetlenia jakie generuje.

Absolutnie jestem w stanie uwierzyć, że Borek to toksyk i cwaniak z przerośniętym ego. I, chociaż go osobiście lubię, że Smokowski wcale nie jest takim przyjemniaczkiem na jakiego pozuje.

Tylko to wszystko jednego nie zmienia. Tego że Stanowski też jest cwaniakiem, śliskim typem, hipokrytą i robi patusiarski kontent. Proszę o tym nie zapominać.

#kanalsportowy #kanalbekowy #stanowski
  • 14
@loczyn

Stanowski robił na trzech bumelantów. Jak on śmiał się podirytować!!!


Nic takiego akurat nie napisałem

Btw pewnie glosujesz na Konfe zeby socjal zabrac nierobom, a jak Stano nie chciał robić na socjal Borka to oburzenie xD


Po pierwsze nie wiem co to ma do rzeczy, po drugie skąd taką bzdurną tezę wysnuwasz
@cejn: to prawda, ale to Stanowski przyniosl. Sawicki jak CEO, mial przeniesc sponsoring na wyzszy poziom, to przeniosl.Orlen pewnie gruby hajz placic, zreszta w 2021r mieli 111mln przychodow w 2022r juz ponad 24mln

To sprawka Sawickiego, ktory z PZPN przeniosl swoje znajomosci , to on w imieniu PZPN negocjowal kontrakty reklamowe, wiec jego znajomosci sprowadzily kupe siana do KS. Jak opozycja wygrala wybory, to deszcz zlotowek z Orlenu i spolek Skarbu
@cejn nalezy tez pamietac ze pomimo nazwy to od samego poczatku kanal sportowy mial traktowac o innych tematach tez, dlatego nie rozumiem co zs problem maja niektorzy z typem contentu ktory stano wrzucal. Taki byl zamysl tego projektu i jak sie okazalo byla to najbardziej oplacalna jego czesc i gdyby nie gownocontent od stano to lacznie KS by ogladalo moze z 10% osob a sponsorow to by mieli co najwyzej na patronicir