Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy Borek chciał za swoje udziały więcej niż Stanowski za swoje xDDD
A dwa, czaicie, że Boras zwolnił mame Stanowskiego z księgowości za to, że dała lajka na twitterze xDDDDD
  • 34
  • Odpowiedz
@ja_tu_tylko_na_moment: ale przecież wtedy Stanowski był jeszcze w zarządzie i nawet rozmawiali z nim, żeby został w kanale sportowym do końca 2024. Rozmawiasz z kimś, żeby został i nagle z dupy zwalniasz jego matkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Secla
lajk to tylko pretekst, nie chciałbyś mieć prawej ręki byłego udziałowca jako księgowego.
tylko że Borek jest durny (mógł powiedzieć rzeczowo z jakiego powodu wręcza matce Stanowskiego wypowiedzenie) i leniwy (mały wkład w rozwój projektu)
  • Odpowiedz
#kanalsportowy Borek chciał za swoje udziały więcej niż Stanowski za swoje xDDD


@Secla: dobra, ale farmazonisz tutaj wg mnie, bo to ze Stanowski zaoferowal Borkowi za jego udzialy wiecej, niz on sam chcial za swoje, nie rowna sie temu ze Borek chcial wiecej za swoje. on po prostu odmowil sprzedazy swoich udzialow, no bo na #!$%@? sprzedawac cos nawet za kilka milionow, jesli wiesz ze masz rocznie z czegos przynajmniej banke
  • Odpowiedz
@Secla: ja myślałem, że Stanowski jest właścicielem KS, a tu soe okazuje, ze Boras mu matkę z firmy zwolnił xD to kto tam jest kim w tej spółce?
  • Odpowiedz
  • 1
@Returned: oni tam niby maja głosy, a że 3 zapewne było za zwolnieniem, to Stano nawet nie musiał nic wiedzieć, bo jego głos by nic nie dał 3 do 1.
  • Odpowiedz
  • 0
@Returned: Nie wiem, oglądnij materiał Stanowskiego na Weszło, on tam mówił, że KS zwolnił jego mame, a to Borek mu tłumaczył niby dlaczego. Więc kto konkretnie był za zwolnieniem i kto to ostatecznie zrobił to nie wiem.
  • Odpowiedz